• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Система вентиляції та опалення Газель

Радиатор отопителя
Радиатор опалення

Кран отопителя
Кран опалення

Отопитель салона
Обігрівач салону

Блок упр.отопителя
Блок управління обігрівачем

Коли на вулиці холодно, кожен водій і пасажир мріє про затишний теплі в салоні автомобіля. А в спеку ми мріє про комфортну прохолоді. Саме за оптимальну температуру всередині транспортного засобу відповідає система опалення та вентиляції. І один з найважливіших вузлів в ній - радіатор опалення.

Види і технічні характеристики радіаторів опалювачів

Розрізняють два види радіаторів обігрівача Газель алюмінієвий і мідний. Обидва металу відрізняються високою механічною міцністю при невеликій вазі. Мідний радіатор опалення Газель має підвищену теплопровідність, здатний швидше і якісніше обігріти салон. На жаль, собівартість мідного радіатора досить висока, а здатність протистояти корозії менше, ніж у алюмінію.

Алюмінієвий радіатор обігрівача Газель – бізнес-варіант. Він набагато дешевший і довговічніший. Але щодо швидкості та якості обігріву салону значно поступається мідному аналогу.

Радіатор печі Газель закріплений під панеллю, легко та зручно регулюється прямо під час руху завдяки продуманій системі кранів пічки з електроприводом. Через системупатрубків пічки Газель подається антифриз/тосол для обігріву повітря, що надходить, який, у свою чергу, обігріває салон. Повітря надходить через ґрати, розташовані між вітровим склом і капотом. Деякі моделі мають додаткову паровідвідну трубку, яка з'єднується з розширювальним бачком.

Поради щодо вибору та обслуговування системи

При виборі виду та оснащеності радіатора печі Газель Бізнес, для якого використовується автомобіль, має важливе значення. Якщо Газель служить для вантажних перевезень, достатньо встановити основний обігрівач системи обігріву Газель, ГАЗ-3302 або ГАЗ-2705. Якщо автомобіль використовується для перевезення пасажирів (з двома рядами сидінь) або як швидка допомога, необхідна установка додаткового обігрівача та електронасоса обігрівача салону Газель. Другий радіатор з'єднується з основним шлангами, прокладеними по підлозі та захищеними кожухом. Помпа печі Газель забезпечує прискорену циркуляцію гарячої рідини, що сприяє швидкому обігріву.Користуватися електронасосом необхідно на стоянці або під час руху з невеликою швидкістю (не більше 50 км/год).

Як будь-яка деталь, система опалення та вентиляції не застрахована від несправності та збою в роботі. Найбільш поширена ситуація, коли радіатор перегріває або, навпаки, не нагріває рідину, що знаходиться в системі. Перше, що слід зробити у цій ситуації, - перевірити рівень рідини у системі. Рівень рідини має досягати необхідної позначки. Однією з причин відмови роботи може бути поломка електроклапан печі Газель. Ще одна причина поломки системи – засмічення металевих деталей. Це може бути наслідком використання простої води, від якої на стінках деталей утворюється накип. Щоб продовжити термін служби системи опалення та вентиляції, необхідно своєчасно промивати радіатор та перевіряти роботу всіх складових деталей

Купити радіатор пічки Газель

Звернувшись в наш магазин, Ви зможете придбати радіатори обігрівача для різних модифікацій Газель - від 3302 до 4216. і з різними двигунами - 402, 405, 406, 409. В асортименті представлені відомі " мідні радіатори обігрівача, а також алюмінієві. Також представлені різні крани пічки, крани пічки з електроприводом Газель, панелі та блоки управління опалювачами та обігрівачі салону Газель