• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Система вентиляції та опалення Газель

Радиатор отопителя
Радиатор опалення

Кран отопителя
Кран опалення

Отопитель салона
Обігрівач салону

Блок упр.отопителя
Блок управління обігрівачем

Коли на вулиці холодно, кожен водій і пасажир мріє про затишний теплі в салоні автомобіля. А в спеку ми мріє про комфортну прохолоді. Саме за оптимальну температуру всередині транспортного засобу відповідає система опалення та вентиляції. І один з найважливіших вузлів в ній - радіатор опалення.

Види і технічні характеристики радіаторів опалювачів

Розрізняють два види радіаторів обігрівача Газель алюмінієвий і мідний. Обидва металу відрізняються високою механічною міцністю при невеликій вазі. Мідний радіатор опалення Газель має підвищену теплопровідність, здатний швидше і якісніше обігріти салон. На жаль, собівартість мідного радіатора досить висока, а здатність протистояти корозії менше, ніж у алюмінію.

Алюмінієвий радіатор опалення Газель Бізнес -варіант. Він набагато дешевше і довговічніше. Але по частині швидкості і якості обігріву салону значно поступається мідному аналогу.

Радіатор пічки Газель надійно закріплений під панеллю, легко і зручно регулюється прямо під час руху завдяки продуманій системі кранів грубки з електроприводом. Через систему патрубків грубки Газель 405 подається гаряча рідина для обігріву повітря, що поступає, який, в свою чергу, обігріває салон. Повітря надходить через ґрати, розташовану між вітровим склом і капотом. Деякі моделі мають додаткову паровідвідних трубку, яка з'єднується з розширювальним бачком.

Поради щодо вибору та обслуговування системи

При виборі виду і оснащеності радіатора грубки Газель Бізнес, для якого використовується автомобіль, має принципове значення. Якщо Газель служить для вантажних перевезень, досить встановити основний обігрівач системи обігріву Газель, ГАЗ-3302 або ГАЗ-2705. Якщо ж автомобіль використовується для перевезення пасажирів (з двома рядами сидінь) або в якості швидкої допомоги, необхідна установка додаткового обігрівача і електронасоса обігрівача салону Газель. Другий радіатор з'єднується з основним шлангами, прокладеними по підлозі і захищеними кожухом. Помпа грубки Газель забезпечує прискорену циркуляцію гарячої рідини, що сприяє швидкому обігріву. Користуватися електронасосом необхідно на стоянці або при русі з невеликою швидкістю (не більше 50 км / год).

Як будь-яка деталь, система опалення та вентиляції не застрахована від несправності і збою в роботі. Найбільш поширена ситуація, коли радіатор перегріває або, навпаки, не нагріває що знаходиться в системі рідина. Перше, що слід зробити в даній ситуації, - перевірити рівень рідини в системі. Рівень рідини повинна досягати необхідної позначки. Однією з причин відмови роботи може бути поломка електроклапана грубки Газель. Ще одна причина поломки системи - засмічення металевих деталей. Це може бути наслідком використання простої води, від якої на стінках деталей утворюється накип.
Щоб продовжити термін служби системи опалення та вентиляції, необхідно своєчасно промивати радіатор і перевіряти роботу всіх складових деталей