• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Запчастини Волга

Трансмиссия
Трансмісія

Выхлопная система
Вихлопна система

Система охлаждения
Система охолодження

Тормозная система
Гальмівна система

Фильтра
Фільтра

Ходовая
Ходова

Электрооборудование
Электрообладнання

Двигатель
Двигун

Рулевое управление
Рульове управління

Топливная система
Паливна система

Система смазки
Система змазки

Кузов
Кузов

Кожен, поважаючий себе автомобіліст, для підтримки в робочому стані своєї «улюблениці» повинен постійно піклуватися про неї. Адже автомобіль як повноцінний член сім'ї і так само вимагає до себе уваги. У слово «турбота» входить не тільки, так званий «фарш», а й різний комплекс заходів, починаючи від підтримки залізного коня в приглядном стані (як зовні, так і в салоні) і, закінчуючи ремонтами різних ступенів складності (поточний, капітальний). Природно, наші дороги не скрізь ідеальні, можна сказати навіть навпаки. Через цей неприємний фактор, в основному, і виникають різні проблеми в частині виходу з ладу різних деталей Вашого автомобіля, а то гірше - цілих вузлів.

Ще в далекому 1956 році Горьковський автомобільний завод почав випуск своїх перших автомобілів під назвою «Волга». З того моменту автомобілі «Волга» вважалися елітними, і дозволити придбати їх міг далеко не кожен бажаючий. І не дарма. Завдяки високої прохідності, зовнішнього і внутрішнього дизайну, «Волги» швидко знайшли свого споживача. В основному вони призначалися для перевезення високих чиновників і працівників силових структур. Коли ця марка автомобілів стала доступна для більш широких кіл населення, то вважалося, що власник автомобіля «Волга» досить забезпечена людина, адже середня вартість продукту Горьковського автопрому на ті часи була для звичайних обивателів просто космічної. Можна відзначити, що саме на «Волзі» вперше була встановлена і випробувана автоматична КПП. Згодом автомобілі марки «Волга» зазнали чимало змін, моделі модернізувалися, поліпшувалися як експлуатаційні, так і якісні показники. Але незмінним залишалося одне - висока якість автомобіля і, природно, величезний попит.

Звичайно, знайдуться люди, які будуть стверджувати, що вітчизняні автомобілі, а «Волгу» з упевненістю можна віднести до таких, вже себе зжили, проте ми нагадаємо ще раз про стан наших доріг, під які вітчизняні автомобілі хоч якось адаптовані, і різницю у вартості на автозапчастини на іномарку і на нашу машину. Ще одна важлива перевага «наших» машин - відсутність дефіциту якісних запчастин, що часом не скажеш про деяких запчастинах на іномарки.

Якщо в даний момент Ви є щасливим володарем автомобіля легендарної марки «Волга», причому не важливо, якого року випуску і модифікації, для Вас завжди відкритий наш магазин автозапчастин. Адже ні для кого не секрет, що з часом під час експлуатації відбувається знос деталей будь-яких вузлів (цей факт стосується не тільки «Волг», а й усіх без винятку автомобілів), тому для Вашого залізного коня у нас приготований широкий вибір будь-яких автозапчастин. У нас Ви можете замовити і придбати деталі або навіть цілі вузли для Вашої «улюблениці» по найдемократичнішою »вартості, причому від самих різних виробників. Природно є можливість придбання заводських (оригінальних) запчастин. Цим фактором можуть похвалитися не багато магазинів, що спеціалізуються на продажу товарів цієї категорії. Наші фахівці при необхідності підкажуть Вам найоптимальніший варіант, і Ваша «Волга» з допомогою нових і якісних деталей і запчастин отримає нове життя і буде знову і знову Вас радувати своєю надійністю і безвідмовністю.