• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Посилання на договір Публичної Оферти

Доставка здійснюється компаніями-перевізниками:

Нова Пошта, Деливері

Термін доставки замовлення - становить від 1 до 4 днів, в залежності від графіка доставки перевізника в Ваш регіон. Більш детальну інформацію про вартість і терміни доставки можна отримати на сайті самого перевізника. Доставка замовлення здійснюється на найближче до Вас відділення перевізника, а також можлива адресна доставка, якщо компанія-перевізник надає дану послугу для населення. Доставка по Харкову може бути виконана, як компанією-перевізником, так і співробітниками компанії Статус-М в Залежно від Ваших побажань. Якщо сума Вашого замовлення становить 2000грн і більше, то доставка по Харкову здійснюється безкоштовно.

Самовивіз - здійснюється в точці видачі за адресою:
Харків, вул. Маршала Конєва №4 - час роботи автомагазину з 8-00 до 18-00 Перед самовивозом Вам необхідно оформити замовлення у наших менеджерів. Щоб здійснити замовлення необхідно зателефонувати за телефонним номером, який знаходиться у верхній частині сайту або замовити зворотний дзвінок.

Безкоштовна доставка - постійні клієнти компанії "Статус-М" мають можливість отримувати доставку замовлених товарів у будь-яку точку України безкоштовно. Дана послуга здійснюється за коштами власної логістики. маршрут прокладається з урахуванням всіх побажань замовника.