• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Амортизатори Газель

Амортизатор Газель
Амортизатори

Амортизатор газовый Газель
Амортизатори газові

Амортизатор масляный Газель
Амортизатори масляні

Втулка амортизатора
Втулка амортизатора

Амортизатор Газель допомагає уникати вертикальних коливань кузова при попаданні колеса до ями або інших нерівностей асфальтового покриття, грунтової дороги. Його завдання - зменшувати опори, коливання, поштовхи і удари, які доводяться на кузов транспортного засобу.

Для марки Газель використовуються газові чи масляні амортизатори, що складаються з подушок, пружин і інших деталей кріплення. До важливих елементів відноситься кругла втулка амортизатора Газель, що складається з цілісного металу з внутрішнім напиленням. Спеціальна вісь (бушинг) допомагає уникати коливань, проте може стиратися з внутрішньої сторони при попаданні пилу і води. За передачу навантажень на основу автомобіля, до якої кріпиться кузов і інші агрегати, відповідає кронштейн амортизатора Газель. Про його несправність може свідчити шум, що з'явився, коли машина їде по нерівностях.

Причинами поломки амортизатора можуть служити:

При огляді автомобіля слід також упевнитися, що справний палець амортизатора Газель, який представляє собою хлипак, що відповідає за циркуляцію рідини усередині корпусу. При спінюванні рідини амортизатор може перестати виконувати свою функцію. У разі несправності амортизатор задній Газель, так само як і передній, краще ремонтувати на оглядовій ямі. У цьому положенні зручно розкрутити гайки кріплень і зняти деталь з шпильок. Посилений амортизатор на Газель запобіжить розгойдуванню автомобіля на великій швидкості і при поганому дорожньому покритті. Зазвичай на місце передніх амортизаторів встановлюють більше зносостійкі конструкції, ніж на задні.