• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Бачок розширювальний Газель

Бачок расширительный Газель
Бачок розширювальний Газель

Бачок расширительный Газель NEXT Cummins 2.8
Бачок розширювальний NEXT дв.Cummins 2.8

Бачок расширительный Газель старого образца
Бачок розширювальний старого зразка

Бачок расширительный Газель нового образца
Бачок розширювальний нового зразка

З цим товаром часто купиють

Крышка бачка расширительного Газель
Кришка бачка

Хомут червячный
Хомут червячный

Охлаждающая жидкость
Охолоджуюча речовина

Герметик
Герметік

Охолоджувальна система авто, як вже раніше повідомлялося, достатнє багатоелементна. Можна сказати, що кожен компонент, виконуючи свої завдання, несе певну гарантію за нормальну працездатність як охолоджувальної системи, так і силової установки. У комплектацію охолоджувальної системи, окрім радіатора, термостата і інших не менш важливих компонентів входь і місткість, функції якої спрямовані на компенсацію охолоджувальній рідині у разі її розширення в процесі циркуляції з подальшим нагревом- розширювальний бачок.

Кожен автомобіліст, відкривши капот свого авто з легкістю виявить пластикову місткість, розташовану поряд з силовим агрегатом - розширювальних бачок. Як вже відзначалося, основною функцією розширювального бачка є компенсація охолоджувального рідинного середовища в процесі її фізичної зміни в об'ємі. Зміна в об'ємі відбувається за рахунок нагріву рідини в процесі відбору тепла, що виробляється ДВС в робочому стані. Зазвичай, в охолоджувальному комплексі для охолодження ДВС використовується жидкостной розчин, основою якого є полипропиленгликоль або етилен. Така речовина має більш високий коефіцієнт розширення в процесі нагріву, ніж вода.

Автомобіліст, заливши такий розчин в радіатор до певного рівня, запустивши двигун, чекає доки він не набере свою робочу температуру (прогрівши). При цьому, жидкостной розчин починає циркулювати в системі, відбираючи тепло від компонентів, що перегрілися, ДВС, попутно нагріваючись. Природно, враховуючи фізичні властивості вживаного при охолодженні ДВС раствора- він починає розширяться в об'ємі. При поверненні після проходження циклу охолодження місткості радіатора вже не хапає, тому надлишки охолоджувального розчину потрапляють по патрубках в розширювальний бачок. Важливою умовою є місцерозташування бачка відносно радіатора. Він розташований таким чином, що при надлишках в радіаторі рідинної речовини, за принципом сполучених посудин він потрапляє в необхідну для нього ємність, т.е.- розширювальний бачок.Якщо двигун заглушити, природно, охолоджувальна речовина почне охолоджуватися, міняючи свій об'єм пропорційно охолодженню. В цьому випадку, в місткості радіатора, в процесі охолодження рідини, з'являється вільне місце, яке відразу займає рідина, що знаходиться в розширювальному бачку. Причому, компенсація вільного місця в місткості радіатора відбувається тим же путем- перетікання за принципом сполучених посудин.

Важливість такого пристосування охолоджувальної системи як розширювальний бачок полягає ще в тому, що при охолодженні ДВС в системі створюється розрядка, і в процесі переміщення рідинного охолоджувального розчину з розширювального бачка, назад через хлипак кришки радіатора, розширювальний бачок унеможливлює виникнення повітряних пробок в системі. І це дуже важливо для нормальної роботи силової установки. Адже за наявності повітряних пробок в системі порушується нормальне функціонування цього комплексу, що може привести до порушення теплообміну, що, внаслідок, приведе до перегрівання силової установки. Регулюється тиск за допомогою хлипака, встановленого в кришці розширювального бачка. Хлипак реагує на будь-яку зміну тиску, тим самим даючи можливість переміщення рідинної речовини як у бачок, так і назад. Кожному автовласникові слід пам'ятати, що при захололому ДВС рівень охолоджувальної речовини не має бути нижчий мінімальної відмітки, а також, естественно- вище за максимальну.

Враховуючи простоту конструкції розширювального бачка, можна сказати, що це пристосування охолоджувального комплексу досить довговічно. Дуже рідкісні випадку ушкодження цілісності самої місткості, через що може відбуватися втрата охолоджувальної рідини унаслідок течі. Найчастіше, несправністю може бути ушкодження хлипака, вбудованого в кришку бачка, а также- деформація гумового кільця ущільнювача, яке сприяє нещільному закриттю кришки, що приводить до пропуску охолоджувального розчину з подальшим завоздушиванием системи.

Газель - це одне з найпопулярніших у вітчизняних споживачів марка авто. Маючи у своєму асортименті досить довгий модельний ряд, Газель використовується, практично в усіх сферах, пов'язаних з перевезеннями як пасажирів, так і вантажів. Завдяки можливості установки настроювальних платформ, Газель використовується у сфері перевезень специфічного вантажу, який інші марки автомобілів при його перевезенні не зможуть забезпечити як цілісність, так і збереження. Можна додати, що усі модифікації Газель зазвичай мають базову модель. Останнім часом базовими моделями є Газель Бізнес і Газель- Next. Тому, маючи у своєму розпорядженні Газель, автовласник має можливість вибору взаємозамінних запчастин, які чудово підходять від однієї модифікації Газель на іншу. Власникам автомобілів Газель необхідно пам'ятати, що нормальна працездатність авто безпосередньо залежить від якості автозапчастин, якими він комплектує. Оптимальним варіантом є оригінальні автозапчастини Газель, у тому числі і таке пристосування як розширювальний бачок, які можна придбати в нашому вєб-магазині.