• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Циліндр гальмівний головний Газель

Цилиндр тормозной главный Газель
Циліндр гальмівний головний Газель

Цилиндр тормозной главный Бизнес
Циліндр гальмівний головний Бизнес

Р/к цилиндра тормозного главного
Р/к Циліндра гальмівного головного

C цим товаром часто купують

Жидкость тормозная
Рідина гальмівна

Смазка универсальная
Змазка універсальна

Трубка тормозная Газель
Трубка гальмівна Газель

Циліндр гальмівний головний Газель

Циліндр гальмівний головний має особливості в конструкції. До його складу входять дві роздільні камери стиснення, що створюють тиск в гальмівних механізмах (передніх і задніх). Обидві камери незалежні один від одного. Кожна відповідає за роботу гальмівних циліндрів, які знаходяться попереду і позаду автомобіля.
Бочок головного гальмівного циліндра має дві окремі порожнини, кожна з яких постачає рідину одну з камер циліндра. Бочок забезпечений спеціальним пристроєм (датчиком), яке повідомляє про кількість гальмівної рідини, передає сигнал на панель. У нормі рівень кількості гальмівної рідини повинен знаходитися між показниками «Міні» і «Максі». Зниження рівня відбувається в міру зношування гальмівних накладок. Цей показник дуже важливий. Зміна можуть привести до порушення роботи гальмівної системи. Пристрій головного гальмівного циліндра має відповідати всім параметрам, для безпечної роботи автомобіля.
З чого складається У циліндр гальмівний головний Газель входить кілька колісних циліндрів. Їх основне завдання полягає в тому, щоб забезпечити надійне і швидке гальмування. Кількість циліндрів залежить від марки, кількості осей. Головний гальмівний циліндр Газель встановлюється в однині, має кілька відділів.
Він підключається до колісних гальм за допомогою приводу. Підключення проходить до переднього і заднього приводу, які в свою чергу з'єднуються з колесами попереду і позаду машини.
Обслуговування
До ремкомплекту головного гальмівного циліндра Газель мають входити якісні деталі. Багато чого залежить від якості гальмівної рідини, наявність прокладок та трубок, які зберігають рідина в необхідній кількості. Для контролю за кількістю рідини повинен справно працювати індикатор на панелі, що показує її недолік. Постійний контроль за гальмами, допоможе уникнути аварійної ситуації.