• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Диск гальмівний передній на автомобіль Газель

Диск тормозной Газель
Диск гальмівний Газель

Диск тормозной Соболь
Диск гальмівний Соболь

Диск тормозной NEXT
Диск гальмівний NEXT

З цим товаром часто купують

Колодки тормозные
Колодки гальмівн
і

Палец суппорта Газель
Палец супорта

Смазка универсальная
Змазка універсальна

Гальмівні диски Газель

Гальмівний диск Газель є частиною гальмівної системи автомобіля, яка несе відповідальність за безпечний рух автомобіля, можливість швидко зупинити авто. Для його захисту зверху прикріплюється спеціальне пристосування - гальмівний щит. Він необхідний для захисту від попадання вологи і бруду, виконує функцію зниження температури під час руху.

Опис і пристрій

Гальмівна система Газелі буває робоча і стояночна. На автомобілях встановлена двоконтурна гальмівна система з гідравлічним приводом і вакуумним підсилювачем. Диск гальмівний передній Газелі відрізняється від заднього, що є барабанним видом.
Система гальмування автомобіля залежить від багатьох факторів. На знос дисків впливає жорсткість гальмівних колодок. Відбувається стирання металу гальмівною колодкою так, що утворюються поглиблення на диску до 5 мм. Такий знос призводить до биття колеса, виходу з ладу східчастих підшипників. У цих випадках диск гальмівний Газель ремонту не підлягає.

Види дисків
Безпека руху залежить від справності гальмівної системи. З'явилися нові розробки - диск гальмівний Соболь, який являє собою перфоровану, вентильований запчастину. Має ряд переваг перед звичайним диском: