• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Диск гальмівний ВАЗ

Диск тормозной ВАЗ
Гальмівний диск

Диск тормозной ВАЗ 2101
Диск Гальмівний ВАЗ 2101

Диск тормозной ВАЗ 2108
Диск Гальмівний ВАЗ 2108

Диск тормозной ВАЗ 2110
Диск Гальмівний ВАЗ 2110

Диск тормозной ВАЗ 2112
Диск Гальмівний ВАЗ 2112

Диск тормозной ВАЗ 2121
Диск Гальмівний ВАЗ 2121

Важливість якісної комплектації гальмівного комплексу.
Одним з основних механізмів автоуправління, поряд з рульовою системою, є гальмівний комплекс автосредства. Адже не секрет, що збої в нормальній роботі даного комплексу можуть привести до неприємних наслідків, які можуть спричинити не тільки механічне пошкодження автосредства, але і несе за собою ризик втрати не тільки здоров'я, а й життя. Причому не тільки знаходяться в салоні авто людей, а й випадкових пішоходів, які опинилися в зоні пересування нетормозного авто.
Природно, перед тим як здійснити рух, кожен автовласник повинен переконатися в надійності і справності вищевказаних механізмів управління.

Система гальмування авто досить непростий вузол, який має в своїй комплектації безліч компонентів, функціональні завдання яких спрямовані на гарантоване забезпечення якісного ефекту гальмування авто, в самих різних дорожніх ситуаціях, включаючи екстремальні випадки.
Щоб забезпечувався якісний процес торможенія- всі компоненти, що забезпечують цю систему повинні бути повністю в робочому стані, т.е.- справні і функціонувати як годинник. Звичайно, в такій системі як гальмівна - некоректно виділяти ключові компоненти і другорядні. Від кожного елемента залежить нормальна працездатність гальмівного комплексу.

Гальмівний диск-як основний компонент гальмівного комплексу.
Його конструкційні особливості. До компонентів даної системи відносяться вузли і механізми, які, конструкційно, беруть свій початок в салоні автомобіля з гальмівної педалі, і заканчіваются- на «периферійних» об'єктах, якими можна назвати колеса - гальмівними колодками і дисками. Гальмівні колодки спільно з дисками є невід'ємними комплектуючими атрибутами комплексу, які, гарантовано повинні забезпечувати розподіл і подальше гасіння кінетичної енергії обертових коліс автомобіля.

Завданням системи гальмування, як уже не раз зазначалося, є створення ефективного гальмівного процесу, що гарантує поступове гасіння швидкості пересування автомобіля з наступною повною його зупинкою. Автомобілі різних модифікацій вітчизняної марки «Волга», зазвичай, комплектується фрикційними механізмами комплексу гальмування, функціональна особливість яких- заснована на використанні створюються між сполученими компонентами певних сил тертя. Основним місцем дислокації механізмів, які безпосередньо здійснюють процес гальмування є-колесо. Залежно від конструкційних особливостей фрикційної області даного комплексу-розрізняють два типи комплектуючих цю систему механізмів- дискові і барабанні. Рухома частина дискового автомеханізма представляється в гальмівному комплексі основним компонентом- диском, а неподвіжная- колодками. Передні і задні осі, комплектуються, звичайно-дисковими пристроями. Накопичувач на комп'ютері складається з постійно диска, що обертається і двох нерухомих колодок, які розташовуються по обидва боки, всередині ще одного пристрою даної системи-супорта.
Цей пристрій комплексу гальмування авто кошти має кріплення за допомогою кронштейна. У технічних пазах конструкційно розташовані робочі циліндри, які повинні гарантувати ефективне притискання колодок до самого диску. Диск, враховуючи характер функціонування і умови в яких він застосовується піддається такому негативному явищу як нагрів. Для збільшення тривалості його терміну служби, зазвичай застосовують охолодження. Дана процедура відбувається безпосередньо за допомогою повітро потоку в процесі пересування авто. Для якісного відведення тепла від перегріваються частин диска, на його поверхневої робочої площі передбачені технологічні отвори. Цей тип дисків має своє відповідне название- вентильовані диски. Переконавшись в важливості даного компонента системи, можна зробити висновок-запорука безпечного та контрольованого пересування авто, безпосередньо залежить від компонентів, які цю систему комплектують.

Де купити за найвигіднішими цінами запчастини на ВАЗ
Високоякісні товари, що відносяться до гальмівного комплексу ВАЗ, можна придбати за розумними цінами, причому як оригінальні, так і від брендових компаній у найбільшого постачальника в Україні компанії Статус-М. Широкий асортимент надасть споживачу вибір будь-якого пристосування або пристрою на гальмівний комплекс ВАЗ як за вартістю, так і виробника.