• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Фільтра на Газель

Фильтр топливны
Фільтр паливний

Фильтр воздушный
Фільтр повітряний

Фильтр масляный
Фільтр масляний

Для того щоб різні системи автомобіля працювали коректно і можна було максимально використовувати їх ресурс, необхідно встановлювати пристрої, що фільтрують. Основне призначення будь-яких автомобільних фільтрів - очищення різних потоків від бруду, абразиву і інших речовин, які можуть перешкодити роботі автомобіля.
Повітряний фільтр очищає потік повітря, який надходить в двигун з навколишнього середовища для освіти повітряно-паливної суміші. Подача повітря від фільтра здійснюється за допомогою патрубка повітряного фільтра Газелі. При максимально очищеному потоці кількісна складова кисню збільшується, що позитивно відбивається на процесі згоряння паливної суміші. Корпус повітряного фільтра Газель пластиковий, але багато автомобілістів вважають за краще міняти корпус на металевий.
Масляний фільтр запобігає потраплянню бруду і шкідливих часток в систему змащення двигуна. Зношеність масляного фільтра загрожує двигуну перегрівом, а також можуть виникнути витоку моторного масла.
Паливний фільтр очищає паливо, значно підвищуючи якість пального. При забитому паливному фільтрі автомобіль втрачає потужність, двигун "троїть", збільшується витрата палива і час розгону автомобіля.
Фільтр салону в Газелі не впливає на роботу автомобіля, але також є важливим елементом, так як забезпечує водієві і пасажирові чисте повітря всередині салону.

У нашій компанії ви можете придбати:
• паливний фільтр на Газель;
• повітряний фільтр на Газель;
• масляний фільтр на Газель.

Ми також пропонуємо інші оригінальні запчастини для автомобілів Газель, а також їх якісні аналоги. У нас представлений широкий асортимент деталей і вузлів на будь-які Газелі будь-яких моделей і модифікацій