• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Фільтра на Газель

Фильтр топливны
Фільтр паливний

Фильтр воздушный
Фільтр повітряний

Фильтр масляный
Фільтр масляний

Фильтр салона
Фильтр салона

Для того щоб різні системи автомобіля працювали коректно і можна було максимально використовувати їхній ресурс, необхідно встановлювати фільтруючі пристрої. Основне призначення будь-яких автомобільних фільтрів – очищення різних потоків від бруду, абразиву та інших речовин, які можуть стати на заваді роботі автомобіля.
Повітряний фільтр Газель очищає потік повітря, який надходить у двигун з навколишнього середовища для утворення повітряно-паливної суміші. Подача повітря від фільтра здійснюється за допомогою патрубка повітряного фільтра Газель. Корпус повітряного фільтра Газель пластиковий, але багато автомобілістів воліють міняти корпус на металевий.
Масляний фільтр запобігає потраплянню бруду та шкідливих частинок у систему змащення двигуна. Зношеність масляного фільтра загрожує двигуну перегрівом, а також можуть виникнути витікання моторного масла.
Паливний фільтр очищає паливо, значно підвищуючи якість пального. При забитому паливному фільтрі автомобіль втрачає потужність, двигун «троїть», збільшується витрата палива та час розгону автомобіля.
Фільтр салону в Газелі не впливає на роботу автомобіля, але також є важливим елементом, оскільки забезпечує водію та пасажиру чисте повітря усередині салону.

У нашій компанії ви можете придбати:

• паливний фільтр Газель;
• фільтр повітряний Газель;
• фільтр масляний Газель.
• фільтр салону Газель.

Ми також пропонуємо інші оригінальні запчастини для автомобілів Газель, а також їх якісні аналоги. У нас представлений широкий асортимент деталей та вузлів на будь-які Газелі будь-яких моделей та модифікацій