• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Килимки та ущільнювачі на автомобіль Газель

Коврики<
Килимки

Уплотнители
Ущільнювачи

Зовнішній, естетичний вигляд авто багато що може розповісти як про умови, в яких експлуатується машина, так і про самих автовласників. Багато хто може судити про господаря і за внутрішнім станом салону. Чистота в салоні - це, перш за все, заслуга господаря авто, який потурбувався укомплектувати свого «залізного партнера» деякими автоелементамі, завдяки яким ця чистота і підтримується.

Газель, можна сказати, це «робоча конячка», і працювати їй доводиться в самих різних несприятливих умовах. Це може бути і робота в сільській місцевості, будівництво, та й прості вантажно - або пасажироперевезення можуть вплинути на внутрісалонну обстановку авто. Пасажири, які, зазвичай, люблять комфортну їзду в чистому авто, самі по собі не сильно переймаються тим, щоб її підтримувати, таким чином, з брудом, пилом і вологою на взутті та одязі заносять її в салон. У більшості випадків, підтримкою чистоти, звичайно, займається тільки господар авто. Килимки є відмінним подспорним автоелементом для господаря, щоб швидко і якісно очистити салон від бруду. Все-таки знімний килимок набагато легше вилучити з авто і витрусити його на вулиці, ніж, наприклад, чистити або пилососити оббивку авто. Так як статева оббивка встановлена, практично, стаціонарно і заміна її - це досить таки клопітка і дорога справа, то, в залежності від ступеня і характеру забруднення, чистка її не завжди доцільна. Тому килимки і служать таким собі бар'єром для бруду і сміття, які можуть потрапити на статеву оббивку. Килимки для авто зазвичай виготовляються з гумового або прогумованого водовідштовхувального матеріалу. Вони, природно, мають свої форми, адаптовані під певну марку авто. Для Газелі є свої певні килимки, форми якого повністю відповідають модифікації авто

Функція килимків гранично ясна, але це ще не єдиний автоелемент, що забезпечує чистоту в салоні.
Кожне авто так само має в своїй комплектації, так звані, ущільнювачі. Ущільнювачі зазвичай встановлюються на стиках деталей кузова, де є технічні щілини і зазори. Це можуть бути вікна авто, двері і т.д. - тобто зазори і щілини, через які можуть проникнути в салон небажані елементи зовнішнього середовища - дим, пил, волога, протяг. Непогано ущільнювачі виконують функції щодо запобігання витоку тепла в холодний період і, відповідно, свежесті - в жаркий період. Так само, не можна не відзначити, що ущільнювачі непогано ізолюють салон від зовнішніх різних шумів, якого на автомагістралях в надлишку. Незважаючи на свою просту конструкцію, ущільнювачі так само вимагають хоч і невеликого, але, уваги. Рекомендується в періоди перепадів температур трохи позалицятися за ними, а саме, в мороз, щоб уникнути примерзання до металевих елементів кузова, які ведуть до механічних пошкоджень, а в жару- розплавлення, ущільнювачі обробляють спеціальним складом (технічний гліцерин), який легко знайти в будь-якому автомагазині. Обробка ущільнювачів збереже структуру матеріалу, з якого вони виготовлені, та відповідно, значно подовжить їх термін служби на якісному рівні.

Комплекти килимків на будь-які модифікації Газелей, і не тільки Газелей, а так само ущільнювачі, Ви можете придбати в нашій компанії. Організаціям, що працюють в сфері автообслуговування, або подальшого просування автотовару, пропонується оптовий варіант придбання з відповідними знижками. Порівнюючи вартість наших автотоварів з вартістю аналогічних на інших сайтах- Ви переконаєтеся, що у нас цінова політика сама «демократична».