• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Кузовні елементи
Передня частина Газель

Бампер
Бампер

Капот
Капот

Крыло
Крило

Зеркала
Дзеркала

Решетка радиатора
Решітка радіатора

Спойлер
Спойлер

Кузов це - сукупність автоелементов, які за допомогою різних кріплень і складають загальний зовнішній вигляд авто. Кріплення цих елементів можуть бути здійснені як за допомогою точкового зварювання, так і за допомогою монтажно-кріпильних з'єднань. Кожна модифікація авто має свої, особливі елементи кузова, які не тільки надають форму авто, але й будуть відмінною рисою тієї чи іншої марки авто. Авто марки Газель, з поява нових модифікацій так само змінює свій зовнішній «вигляд». Перш за все, це стосується передньої частини кузова, яка в більшій мірі визначає зовнішній, естетичний вигляд авто. Єдине, що можна додати, то, що як би не змінювалися форми знімних автоелементов Газель- зовнішній вигляд цієї популярної марки завжди буде пізнаваний.

Передня частина кузова, в незалежності від модифікації Газель, в свою комплектацію включає капотную кришку, бампер, ліве і праве крила, а так само необхідний атрібут - дзеркала. Кожен названий автоелемент несе в собі певні функції. Капотна кришка або капот виконує функції не тільки для декоративного доповнення до загального зовнішнім виглядом авто, капот ще служить для захисту систем «життєзабезпечення» авто, що знаходяться в передній частині від несанкціонованого втручання сторонніх осіб, а так само захисту цих систем від попадання під час руху сторонніх предметів і пилу. Капот - це знімна частина кузова, виконана з цельноштампованного листового металу, товщиною близько 1 мм. Капот, в силу схильності до корозії з зовнішньої сторони обробляється антикорозійним засобом. Внутрішня частина капота зазвичай комплектується утеплювальної прокладкою, яка сприяє підтримці температурного атмосфери під капотною кришкою. Капотна кришка за допомогою петель кріпиться до кузова з боку вітрового скла. Капот має в своїй комплектації капотний замок, який фіксує капот в закритому положенні. Відкрити капот можна за допомогою дистанційного приводу, який розташований в салоні авто під приладової дошкою.

Бампер, ще один знімний елемент кузова, який, з першого погляду, служить як декоративна обшивка. Однак, бампер має ще деяку, більш важливу функцію, ніж декор - це захист передньої частини кузова від механічних пошкоджень. Адже бампер перший приймає на себе механічні дії у вигляді ударів при зіткненні з перешкодами, а так само при попаданні сторонніх предметів в момент руху авто. Матеріал, з якого виготовляються бампера- це досить міцні види пластика (термопласт, поліпропілен, дуропласт). Бампер це цілісна конструкція, яка, в разі пошкодження, повністю підлягає заміні.

Крила авто розташовуються уздовж по обидва боки капота і над колесами. Вони, так само як і інші знімні автоелементи кузова, не тільки виконують роль декору, але і захисні функції. За допомогою крил захищена від механічного зовнішнього впливу бічна частина кузова. Кріпляться крила до кузова за допомогою болтових з'єднань. Вони так само як і капот є, так званим, оперенням авто.

За радіаторних гратах, часто визначають марку авто. Зазвичай на радіаторних гратах встановлений логотип компанії, з конвеєра якої вийшов автомобіль. Природно, решітка радіатора в багатьох випадках визначає зовнішній естетичний вигляд авто. Судячи з назви, радіаторна решітка пов'язана з радіатором. Цей зв'язок полягає в захисті радіатора, знову ж таки, від попадання в нього сторонніх твердих частинок, які можуть пошкодити його, а надалі, порушити нормальну роботу охолоджувальної системи.

Дзеркала - це додаткові очі автовласника. За допомогою дзеркал водій під час руху контролює обстановку на автомагістралі. Будь-маневр проводиться за участю цих елементів кузова. У Газелі основними дзеркалами, природно. є зовнішні. Внутрішнє дзеркало більше виконує декоративну роль, тому що за кабіною зазвичай розташовані надбудовні конструкції для перевезення вантажів або пасажирський салон, через який так само проблематично здійснювати контроль за становищем на дорозі поза авто. Останнім часом набирають популярність панорамні дзеркала, які значно збільшують огляд. До речі, сучасні дзеркала, що мають обтічну форму, дуже гармонійно доповнюють естетичний вигляд авто.

Великий вибір дзеркал, втім, як і інших автодеталей, що становлять передню частину кузова, Ви можете знайти на сторінці компанії Статус-М. Умови придбання, в тому числі і оптом, Ви знайдете тут же. Великий вибір автозапчастин, причому за цінами, значно нижчими за ринкові, обумовлений тим, що компанія Статус-М давно плідно співпрацює як з компаніями - виробниками автозапчастин, так і з самим концерном, який випускає безпосередньо, автомобілі. У нашому випадку це ГАЗ.