• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Кузовні елементи
Задня частина
Газель

Бампер
Бампер

Панель боковины
Панель боковини

Рем. вставка
Ремонтна вставка

Фонарь
Фонар

Кузов - як окремий автоелемент авто так само має свої складові частини. В основному - це частини, які носять обличкувально - захисний характер (крила, капот і т.д.), а так само елементи, які безпосередньо відповідають за безпеку автовласника і його пасажирів під час пересування (дзеркала, фари). До таких автоелементам кузова відносяться передня частина, двері, задня частина. Кожна з цих частин кузова, в свою чергу, має свої елементи, які, в залежності від модифікації Газелі, так само мають свої, конструкційні модифікації і особливості. Передня частина і двері це стандартні автоелементи, якими комплектуються всі моделі Газель, а ось взяти задню частину кузова ось тут є істотні відмінності, пов'язані з конструкційними особливостями тієї чи іншої моделі. Простий приклад Газель фургон або Газель, призначену для перевезення пасажирів - задня частина кузова матиме елементи, які відсутні на бортовий модифікації авто цієї марки (бампер, двері багажного і пасажирського відділення авто).

Задні крила, в принципі, виконують ті ж функції що і передні захищають основу кузова від попадання на нього дрібних сторонніх елементів, які можуть бути на дорозі. Будь-яке авто, незалежності від марки і призначення повинні бути обладнані світловими сигналами. Сигнали за своїми обов'язками виконують попереджувальні функції ззаду рухомого авто. За сигналами задніх ліхтарів водій попереджає свого колегу на ззаду рухається авто про свої найближчі наміри (гальмування, поворот), щоб запобігти неприємності у вигляді зіткнення. Так само фари задньої частини кузова в темний час дають інформацію оточуючим про габарити авто. Виїзд з непрацюючими задніми ліхтарями заборонений правилами. Тому, перш ніж почати рух, необхідно переконатися в справності всіх попереджувальних сигналів на Вашому авто.

Так само, для зміцнення кузова існують, так звані, ремонтні вставки. Ремонтні вставки служать для виробництва поточного ремонту, пов'язаного з корозією нижній частині кузова. Ремонтні вставки зазвичай виготовляються зі сталі, товщиною не менше 4 мм. і конструкційно мають технічні отвори для монтажу за допомогою болтових з'єднань до кузова. Завдяки застосуванню ремонтних вставок, у автовласника відпадає необхідність глобальної заміни багатьох автоелементов автокузовів, які безпосередньо взаємопов'язані з днищем.

Компанією Статус-М пропонується безліч автоелементов для задньої частини автокузовів Газель всіх модифікацій. Тут, так само, Ви зможете знайти оригінальні бампера, панелі боковин і багато автодеталі, бризковики, які безпосередньо входять до складу автокузовів авто. Все автотовари пропонує компанія Статус-М мають або «оригінальне» походження, або від виробників, які мають відповідну ліцензію на виробництво цих автотоварів. Вартість пропонованих товарів-сама «демократична». При придбанні товарів оптом - діє гнучка система знижок.