• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Замки і механізми автомобіля Газель

Замок двери
Замок двері

Механизм дверн. замка
Механізм дверного замка

Стеклоподъемники
Склопідйомники

Ручки
Ручки

Кузов - як сама габаритна частина авто, має свої комплектуючі автодеталі, що забезпечують не тільки конструкційну цілісність цього елемента, але і створюють певні умови, що гарантують високу ступінь безпеки як людей, що знаходяться в авто під час руху, так і збереження особистих речей під час відсутності їх. Кожен замок, в залежності від місця його конструкційного розташування на кузові виконує свої певні функції. Дверні замки, як уже зазначалося вище, виконують функції, пов'язані з безпекою людей, а так само виключають можливість несанкціонованого проникнення в салон сторонніх осіб.

Замок капота оберігає силові агрегати авто від попадання всіляких сторонніх предметів із зовні, ну і, природно, як і дверні замки виконує збереженій функції. Залежно від модифікації Газель, замки зустрічаються як з боку пасажирського відділення кузова, а так же ззаду, де розміщується багажний відсік. Не можна обійти й те, що замки (цей фактор відноситься більше до дверних) повинні забезпечувати не тільки щільне закриття, але і відповідати вимогам, які передбачають комфортну і зручну експлуатацію як для водія авто, так і для його пасажирів.

Останнім часом дверні замки можуть у своїй конструкції використовувати елементи, які пов'язані з електроустаткуванням авто. Це більше стосується авто, де встановлений центральний замок. Але, цей фактор має поодинокі випадки, пов'язані з особистими уподобаннями автовласника. Зазвичай, функціонування автозамки здійснюється за допомогою механіки. Автозамки мають свої елементи, які відповідають за певну дію. До них відносяться запірні, важільні і блокують автомеханізми.

Запірні механізми призначені для фіксації дверей під час їх закриття, важільні, навпаки, служать для відкриття дверей. Ці механізми працюють тільки в механічному режимі. Блокуючий механізм відповідає за фіксацію двері в закритому стані, що виключає можливість її відкриття за допомогою важільного механізму, тобто він дезактивує важільний механізм дверного замка. Блокуючий автомеханізм дверного замка може мати два приводи - електронний і механічний. Приводи можуть здійснювати свою функцію по блокуванню дверей незалежно один від одного, тобто ручним способом за допомогою ключа і за допомогою сигналу, що передається з пульта дистанційного керування центрального замка. Не можна не відзначити, що запірний пристрій може піднести неприємний сюрприз у вигляді неможливості відкриття дверей з обох сторін авто. Це може статися тільки в тому випадку, якщо кріплення запірного пристрою будуть ослаблені. Тому рекомендується час від часу проводити ревізію надійності кріплення цього елемента дверного замка.

Дверні замки Газель, зазвичай, йдуть кулачкового типу. Кулачковий тип передбачає два режими зачинення дверей - повне і запобіжне. В запобіжному режимі кулачка двері закривається нещільно. Щільне закриття забезпечує тільки робоче положення кулачка. В районі дверних петель розташований обмежувач, функції якого спрямовані на виключення прямого контакту двері з кузовом. Автозамок вбудований в спеціальні пази, які передбачені конструкцією дверей.

Замок капота, виконує функції щодо забезпечення збереження систем авто, що знаходяться в передній частині кузова, а так само захищають їх від потрапляння сторонніх предметів і пилу під час руху. Зазвичай, замки капота в Газель - штирьового типу. Для відкриття кришки капота служить дистанційний привід, що знаходиться в салоні авто під панеллю приладів. Відкривається замок капотної кришки шляхом натяжки важеля приводу. При цій дії клямка капотного замку переміщається до упору, таким чином, звільняючи штир замку. Капотна кришка в разі підніметься на 30-40 мм. Після цього важіль приводу встановлюється в початкове положення, за допомогою пружини приймає вихідне положення і клямка. Закривається капотна кришка шляхом легкого натискання на неї

Крім замків, кузов комплектується механізмами, які забезпечують зручне регулювання як температурного середовища в салоні так і вентиляції. Цей механізм - стеклопод'емник. Місцерозташуванням склопідйомників служить зазор між зовнішнім і внутрішнім листами дверей. За допомогою ручок склопідйомників фіксується будь-яке положення дверного скла, в залежності від бажання як автовласника, так і його пасажирів.

Придбати дверні замки і комплектуючі кузов автомеханізми на будь-яку модифікацію Газель за доступною вартості можна в компанії Статус-М. Тут Вам запропонують як оригінальні автозапчастини, так і альтернативні якісні варіанти від інших виробників. Можливе придбання автотоварів оптом.