• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Рульове управління Газель

Механизм рулевой
Механізм рульовий

ГУР
Гидропідсилювач керма

Вал рулевого управления
Вал рульового управління

Кардан рул вала газель
Кардан рульового вала

Автомобілі марки Газель оснащені системою рульового управління, яка вже не одно десятиліття зарекомендувала себе як надійний механізм. Рульовий механізм на Газель усіх модифікації має однакову конструкцію.

Види устрою рульового управління:

Сучасні системи ГПК (гидропідсилювача крема) на Газель оснащені новітніми системами, що дозволяють істотно полегшити управління, і підвищити безпеку водія. Основними складовими рульового управління з ГПК являються:

З метою, якісного виконання своїх функцій, гидропідсилючвач на Газель вимагає виконання певних завдань, вирішує одну з них насос ГПК на Газель. Так, для подання рідини в рульове управління, необхідно щоб олива поступала під тиском високого рівня в циліндр, і під певним зусиллям на рейковий поршень, рухаючи його. Це завдання і повинен виконувати насос ГПК, шляхом напряму рідини в циліндр конструкції ГПК і забезпечуючи певний тиск для функціонування гидропідсилювачча.
Щуп для спостереження за кількістю оливи і елемент, що фільтрує, встановлені у бачок ГПК на Газель. За допомогою оливи відбувається змазування пар пристроїв, що труться, і таким чином від насоса до гідроциліндра передається зусилля. А сітка у бачку - елемент, що фільтрує, від металевої стружки і бруду, що з'являються в результаті роботи.
Хрестовина рульового валу на Газель - особливо важлива деталь, від неї залежить керованість автомобілем і життя його пасажирів. Також хрестовина виконує транспортну і направляючу роль, а також трансмісію і складається з чотирьох виступів однакової форми з голчастими підшипниками.
Складові хрестовини зроблені з високоміцної сталі.
Рульовий кардан на Газель здійснює передачу моменту, що крутиться, до якого кріпитися хрестовина.
На сайті нашої компанії представлена величезна кількість автозапчастин для вузлів на рульове управління на Газель:

  • - механізм рульовий;
  • - ГПК;
  • - вал рульового управління;
  • - кардан рулівого валу на Газель.
  • Також у нас можна придбати і інші автодеталі для авто марки Газель за доступними цінами. Замовлення необхідного товару можна оформити через кошик інтернет-магазину або подзвонивши на вказаний номер телефону.