• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Рульове управління Газель

Механизм рулевой
Механізм рульовий

ГУР
Гидропідсилювач керма

Вал рулевого управления
Вал рульового управління

Кардан рул вала газель
Кардан рульового вала

Існує два види пристрою кермового управління:
- з гідропідсилювачем керма;
- без гідропідсилювача керма.

Сучасні системи ГУР на Газель оснащені новітніми системами, що дозволяють суттєво полегшити керування, та підвищити безпеку водія. Основними складовими кермового з ГУР є: трубопроводи циркуляції олійної рідини між пристроями системи, насос, бачок для олійної рідини, радіатор ГУР на Газель.
З метою якісного виконання своїх функцій гідропідсилювач на Газель вимагає виконання певних завдань, вирішує одну з них насос ГУР на Газель. Так, для подачі рідини в кермо, необхідно щоб масло надходило під тиском високого рівня в циліндр, і під певним зусиллям на рейковий поршень, рухаючи його. Це завдання і повинен виконувати насос ГУР шляхом направлення рідини в циліндр конструкції ГУР і забезпечуючи певний тиск для функціонування гідропідсилювача.
Щуп для спостереження за кількістю олії та фільтруючий елемент встановлені у бачок ГУР на Газель. За допомогою масла відбувається змащування пар пристроїв, що труться, і таким чином від насоса до гідроциліндра передається зусилля. А сітка в бачку – елемент, що фільтрує, від металевої стружки і бруду, що з'являються в результаті роботи.
Хрестовина кермового валу на Газель – особливо важлива деталь, від неї залежить керованість автомобілем та життя його пасажирів.Також хрестовина виконує транспортну та напрямну роль, а також трансмісію та складається з чотирьох виступів однакової форми з голчастими підшипниками.
Складові хрестовини виготовлені з високоміцної сталі.
Рульовий кардан на Газель здійснює передачу моменту, що крутиться, до якого кріпитися хрестовина.

На сайті нашої компанії представлено величезну кількість автозапчастин для вузлів на кермо Газель:
- механізм рульової;
- ГУР;
-вал рульового керування;
- кардан рульового валу на Газель.

Також у нас можна придбати й інші автодеталі для авто марки Газель за доступними цінами. Замовлення необхідного товару можна оформити через кошик інтернет-магазину або зателефонувавши на вказаний номер телефону.