• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Карданна передача
Газель


Вал карданний


Опора кардана


Хрестовина вала кардана


Вилка вала кардана

Карданна передача Газель
Карданна передача Газель, як і інші вузли нижегородської полуторки, здатна піднести водієві несподівані "сюрпризи". Звичайно, якщо не "рвати" з місця, дотримуватися помірної швидкості і акуратно переїжджати проблемні ділянки дороги, підвісні вузли Газель прослужать достатньо довго, але лихачам доводиться часто міняти хрестовину карданного валу або підвісний підшипник "Газелі". Крім того, проблеми можуть виникнути із-за невеликого дорожнього просвіту машини. Високі бордюри, глибокі ями, снігові замети, купина і роз'їжджені колії по бездоріжжю можуть пошкодити карданний вал Газель, що низько висить. Як мінімізувати можливі ризики і максимально продовжити термін надійної роботи карданної передачі Газель?

Передусім, необхідно розбиратися в облаштуванні вузла. Він може мати різні модифікації залежно від виду приводу автомобіля, проте є загальні опорні деталі кардана на Газель.
- Передня вилка карданного валу з'єднується з коробкою передач через шліци вторинного валу.
- Проміжна опора має гумовий елемент, що захищає кузов від вібрації, підвісний підшипник і кронштейни, що кріпляться до поперечини рами.
- Основна шарнірна частина складається з хрестовини кардана із закритими голчастими підшипниками і вилок карданного валу.
- Рульове колесо з'єднується з рульовим механізмом за допомогою кардана рульового валу Газель.

Сигналом для механіка і водія про можливу несправності кардана "Газелі" можуть стати:
- Характерний стук при перемиканні передач або зміні руху говорить, швидше за все, про послаблення кріплення або проблеми хрестовини кардана "Газелі". Слід розуміти, що замінити окремо підшипники хрестовини нереально, необхідно купити хрестовину валу карданного у зборі.
- Зайва вібрація вказує на розбалансування валу або послаблення кріплення. При цьому може знадобитися заміна підвісного підшипника Газель, а також перевірка цілісності і кріплення вилки валу карданного.
- При дзвінких клацаннях, особливо чутних навіть не в кабіні, а поряд з машиною, потрібний ремонт або заміна хрестовини Газель. В усякому разі, це привід звернутися до фахівців.

При необхідності купити кардан Газель важливо не нарватися на шахраїв, готових продати залежалу некондицію.
Наша компанія завжди пропонує якісні запчастини:
- вал карданний у зборі;
- опори кардана;
- хрестовини валу карданного;
- вилки валу карданного.


З нашими вузлами Ваша машина прослужить довго!