• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Глушник Газель

Глушитель Газель
Глушники Газель

Глушитель 402 двигатель
Глушники 402 двигатель

Глушитель 405 двигатель
Глушники дв. 405

Глушитель 406 двигатель
Глушник дв. 406

Глушитель 4215 двигатель
Глушник дв. 4215

Глушитель 560 двигатель
Глушник дв. 560

Газель - як найпопулярніша марка автомобіля вітчизняних автомагістралей. Не секрет, що Газель на вітчизняних автомагістралях є однією з найпоширеніших марок автомобілів. Природно, попит на автозапчастини саме на цю марку авто досить високий. Кожна система «життєзабезпечення» Газелі, має безліч компонентів, які вимагають заміни по подію певного проміжку часу, т.е.- вичерпавши свій експлуатаційний ресурс, деталі та пристосування тієї чи іншої системи через знос або інших чинників починають незадовільно виконувати покладені на них завдання з подальшим виходом з ладу. Автомобіліст, шляхом постійного контролю стану компонентів систем повинен передбачити можливу аномальну роботу тієї чи іншої деталі або компонента, і вжити заходів по її заміні ще до виходу її з ладу. Можна додати, що конструкція системи виведення вихлопного газопотіка - це цілісний агрегат, і, в разі механічного пошкодження одного з компонентів системи, зазвичай підлягає заміні вся конструкція.

Система виведення відпрацьованого газу.

Выхлопная система Газель

Основне призначення глушника в системі виведення вихлопного газопотоку. Система виведення, відпрацьованого вихлопного газопотоку з циліндрів ГБЦ в зовнішню атмосферу не тільки в Газель, а й в інших марках авто, грає одну з найважливіших ролей в загальній працездатності автомобіля. Комплекс пристроїв і пристосувань, що забезпечують цей процес досить громіздкий конструкційно, і в той же час - досить простий. Основним компонентом даного комплексу є самий габаритний елемент-глушник. Це пристосування призначене для забезпечення мінімізації шумового ефекту, а також вібраційного імпульсу виходить з силового агрегату вихлопного газопотоків. Можна сказати, що глушник виконує функції по перетворенню вібраційної енергії, що провокується вихідним газопотком під великим тиском, в енергію теплову, тим самим, знижуючи його швидкість, а в наслідок, і шумовий ефект. Глушник Газель за своїми технічними і експлуатаційними параметрами, практично не відрізняється від глушників інших марок авто. Функціонально в глушнику Газель, в процесі проходу через нього виходить газопотоків проводиться його звуження або розширення, а також-зміна вектора напрямку. Завдяки цим процесам відбувається коригування амплітуди як температура вібраційних і шумових коливань, які, внаслідок - знижуються. Можна сказати, що глушник після резонатора, що є пристосуванням для, так би мовити, грубого придушення шумового ефекту, виконує функції, спрямовані на гасіння залишкового шуму.

Конструкційні та функціональні особливості глушника Газель.

Розширення газопотоків в глушнику Газель відбувається завдяки наявності в конструкції глушника разнооб'ємних камер, ізольованих одна від одної спеціально встановленими між ними перегородками. Цей фактор дозволяє якісно проводити гасіння низькочастотних вібраційних імпульсів. Також, глушник Газель здійснює і такий процес як звуження прохідних газопотоків. Ця дія проводиться за допомогою спеціально передбаченого конструкцією пріспособленія - дроселя, який сприяє зниженню ступеня вже високочастотних вібраційних імпульсів. Зміна вектора напрямку здійснюється за рахунок конструкційних особливостей глушника Газель, а саме-наявності технологічних отворів різних діаметрів, які дозволяють змінювати кут повороту газопотоків від 90 до 360 °. Даний фактор сприяє зниженню вібраційних імпульсів, що володіють средньочастотною і високочастотною амплітудою. Ця амплітуда змінюється за рахунок коригування діаметра вищевказаних отворів, а також-обсягу камери, яка оточує трубу. Зміна кута напрямку, що виходить газопотоків проводиться у всіх типах глушників крім прямоточних.

Выхлопная система Газель

Конструкційні та функціональні особливості глушника Газель.

Важливість системи виведення вихлопного газопотоків. Виходячи з усього вищесказаного, можна стверджувати, що глушник в системі виведення, відпрацьованого газопотоків грає ключову роль. Від нормального функціонування даної системи, і глушника зокрема, можна сказати, залежить не тільки комфорт при пересуванні автовласника і його пасажирів всередині салону, а й нормальна працездатність силового агрегату, який і є основним «постачальником» відпрацьованих вихлопнихо газопотоків в систему.