• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Глушник ВАЗ

Глушитель ВАЗ 1118
Глушник ВАЗ 1118

Глушитель ВАЗ 2104
Глушник ВАЗ 2104

Глушитель ВАЗ 2101-07
Глушник ВАЗ 2101-07

Глушитель ВАЗ 2108,09
Глушник ВАЗ 2108,09

Глушитель ВАЗ 21099
Глушник ВАЗ 21099

Глушитель ВАЗ 2110
Глушник ВАЗ 2110

Глушитель ВАЗ 2112
Глушник ВАЗ 2112

Глушитель ВАЗ 2114
Глушник ВАЗ 2114

Глушитель 2121, 2123
Глушник 2121, 2123


Глушник ВАЗ 2115

Глушитель ВАЗ 2170
Глушник ВАЗ 2170

Глушитель ВАЗ 2172
Глушник ВАЗ 2172

Жодне авто, обладнане ДВС, і ВАЗ-в тому числі-не зможе експлуатуватися без наявності в конструкції системи виведення вихлопних газопотоків за межі авто. Адже ні для кого не є секретом, що в процесі перетворення енергій, силовий агрегат виділяє досить велику кількість газу, що має безліч негативних властивостей, які можуть негативно впливати як на механізми автосредства, так і на тих, хто сидить в салоні людей. Вихлопної комплекс, як і багато інших вузли складається з компонентів, який виконуючи свої основні функції, забезпечують нормальну працездатність як всієї системи, так і автосредства -в цілому.

Глушник ВАЗ - є однією з основних компонентів одного з найважливіших комплексів, що відповідає за виведення відпрацьованого газового потоку за межі автосредства.
Агрегат, виходячи зі своїх конструкційних особливостей, виконує в системі завдання щодо зниження шумового ефекту, що проходить через нього газопотоків з величезною швидкістю і досить високою температурою нагріву. Так само, такий агрегат як глушник, виробляє регресивні функції по відношенню до вібраційних імпульсів, які так само мають місце в процесі пересування від ДВС залишкових продуктів горіння в атмосферу.

Газопотік, який залишає циліндри ГБЦ, має досить високу ступінь напору. При пересуванні цих газопотоків по системі випуску, утворюються досить серйозні звукові коливальні імпульси, у яких швидкість набагато перевершує швидкість самого газопотоків.

Глушник здійснює виконання завдань з перетворення енергій- звукових коливальних імпульсів в теплову. В процесі цього перетворення, ступінь шумового ефекту починає знижуватися. Сам процес сприяє створенню протидії тиску, завдяки якому також знижуються колосальні навантаження на ДВС. Можна сказати, що в глушнику, в процесі проходження через його компоненти газопотоків, відбувається розширення або звуження газопотоків, а також, зміна його напрямку. Внаслідок чого відбувається коригування амплітуди звукових імпульсів з подальшим їх поглинанням.

Можна додати, що глушник є частиною великого цілісного комплексу. У разі пошкодження його або закінчення робочого ресурсу-доцільно провести заміну всього вузла. Звичайно, можна зробити ремонт за допомогою точкового зварювання, але ефект від такого ремонту буде не довгостроковий.

Вихлопна система автосредства на таку марку авто як АвтоВАЗ, незалежно від модифікації, мало чим відрізняється від інших марок авто за основним принципом функціонування. Адже кожен автомобіліст знає, щоб даний комплекс працював без збоїв-його необхідно комплектувати тільки високоякісними комплектуючими. В наш час, коли вітчизняний авторинок переповнений пропозиціями-автомобілісти можуть придбати товар, якість якого не зовсім відповідає світовим стандартам і вимогам. Тому, найнадійніший спосіб придбати дійсно варту запчастина або вузол-рекомендовано звертатися до перевірених часом і з високою репутацією компаніям. Вихлопної комплекс на таку популярну вітчизняну марку авто як ВАЗ, автовласники зможуть придбати у широко відомої вітчизняної компанії з постачання в Україну брендових автозапчастин-Статус-М. Вибираючи в партнери Статус-М, автовласники гарантовано набувають тільки високоякісні автозапчастини. Найширший асортимент як заводських запчастин, так і альтернативних варіантів від відомих брендових компаній дозволять автомобілістам зробити для себе оптимальний варіант, як за вартістю товару, так і виробника, якому він більше довіряє.