• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Кардан ВАЗ

Вал карданный
Вал карданний

Опора кардана
Опора кардана

Крестовина вала кардана<
Крестовина вала кардана

Вилка вала кардана
Вилка вала кардана

Вал привода колеса
Вал привіду колеса

Шрус
Шрус

Карданна передача (КП) - являє собою комплекс автомеханізмов, які взаємопов'язують автоелементи КПП і провідну пару коліс авто. Її визначальне завдання-це здійснення плавної і рівномірної передачі зусиль, переданих двугуном на провідні колеса, при цьому рівномірно перерозподіляючи коливальні рухи, що виникають від контакту коліс з дорогою і передавальних їх на рухомі автомеханізми ходової частини авто.

Задній міст класичної моделі авто "ВАЗ" є провідним і кріпиться до автораме за допомогою ресор. У момент пересування міст постійно змінює своє положення, тобто він конструкційно рухливий. КПП має нерухоме кріплення на рамі. КП ВАЗа- двухшарнирная. При перерозподілі крутного силового моменту на провідний вал від вала КПП, осі цих валів розміщуються відносно один одного під кутом. Щоб плавно передати рух, карданна передача забезпечена універсальними шарнірами. По суті, ці карданні шарніри і виконують основну роботу по "вирівнюванню" крутного моменту від КПП до коліс. Тобто, передача карданна при перерозподілі крутного силового ходу, повинна забезпечити, рівномірний рух хід всіх без винятку валів, що входять до складу системи, в незалежності від існуючих між ними кутів. Межосних кути можуть постійно змінюватися в залежності від навантажень, що викликаються якістю дорожнього покриття.

Основний вал в момент пересування авто не повинен відчувати ніякі обертальні вібрації або ударів. У разі, якщо вал піддасться вібрації або з'явиться люфт, то для його виключення в таких випадках роблять балансування, яка здійснюється в комплексі з карданними шарнірами.

При задовільному функціонуванні карданної передачі Ваше авто буде працювати безшумно і м'яко. Але, бувають випадки, що і цей автомеханізм може з різних причин вийти з ладу.
Характерними ознаками, що вказують на незадовільну роботу карданної передачі, можуть бути - удари і сторонні шуми при початковому русі авто, свистячий звук при наборі оборотів, в момент перемикання черговий передачі-наявність вібрації, стук. Природно, при наявності вищевказаних ознак рекомендується звернутися до фахівців з автосервісу, щоб уникнути більш серйозних наслідків в момент пересування авто. Автовласник, в свою чергу, в міру можливості повинен здійснювати контроль за цілісністю автоелементов цього вузла, а також за надійністю кріплень.

Компанія Статус-М пропонує автовласникам марки «ВАЗ» комплектуючі для карданної передачі від самих різних виробників за кращою вартістю на ринку. При виборі автозапчастин у користувача є можливість вибору найоптимальнішого варіанта, як вже відмичалося - як за вартістю так вибір виробника автопродукції, включаючи оригінальні (заводські) запчастини ВАЗ