• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Насос водяний на автомобіль сімейства Газель

Насос водяной Газель
Насос водяний Газель

Насос водяной дв.Cummins ISF 2.8
Насос водяний дв.Cummins ISF 2.8

Насос водяной дв.4216
Насос водяний дв.4216

Насос водяной дв.402
Насос водяний дв.402

Насос водяной дв.405
Насос водяний дв.405

Насос водяной дв.560 Steyer
Насос водяний дв.560 Steyer

Насос водяной дв.406
Насос водяний дв.406

Насос водяной дв.4215, 4218
Насос водяний дв.4215, 4218
З цим товаром часто купують

Охлаждающая жидкость
Охолоджуюча рідинаь

Патрубки помпы
Патрубки

Термостат Газель
Термостат

Герметик
Герметік

Охолоджувальна система в автомобілі сприяє підтримці оптимального температурного балансу силової установки авто за рахунок постійного переміщення в цій системі рідинного середовища. Переміщаючись по водоканалах сорочки охолодження ДВС, ця рідинна речовина взаємодіючи з перегрітими компонентами двигуна, відбирає у них тепло, і, за допомогою процесу теплообміну, що відбувається в радіаторі - виводить це тепло за борт автомобіля.

Ця охолоджуюча речовина самостійно переміщатися не здатна. Тому, для здійснення цього процесу, а саме - примусової його циркуляції, система охолодження забезпечується спеціальним елементом - водяним насосом або помпою. Основним завданням помпи є стабільне забезпечення стабільно постійної циркуляції рідинної речовини середовища в системі охолодження авто. По суті, насос водяний більше ніяких функцій, окрім як нагнітання рідини в систему- не виконує. Проте, без цього пристрою нормальна робота цієї системи неможлива апріорі.

Широке застосування нині отримали водяні насоси відцентрового типу. Завдяки досить нескладним конструкційним особливостям, цей тип помпи в повному об'ємі виконує покладені на нього функціональні завдання. Переміщення охолоджуючої рідини в системі за допомогою водяного насоса відбувається за рахунок крильчатки, яка є одним з ключових компонентів водяної помпи. Щоб процес охолодження відбувався з максимально ефективно, крильчатка помпи, конструкційно, входить до складу силової установки, а саме - розташована усередині сорочки охолодження, тоді як основна частина помпи розташовується поза двигуном. Приводом помпи зазвичай виступає ремінна передача, що отримується необхідне зусилля від коленвала. Коленвал, що обертається, за допомогою приводу приводить в рух зубчасте колесо (шків), щільно посаджені на вісь, тим самим приводячи в хід крильчатку, що знаходиться безпосередньо в сорочці охолодження, тобто в рідинному охолоджувальному середовищі. Таким чином, крильчатка, що обертається, створює відцентрове зусилля, завдяки якому відбувається примусове переміщення рідини по водоканалах сорочки.

Конструкція водяного насоса досить нескладна. Різні види помп відцентрового типу можуть відрізнятися, залежно від особливостей ДВС і виробника цього пристрою, але основний принцип функціонування остается незмінним.
У комплектацію водяного насоса входять - корпус, вісь, шків (зубчасте колесо), вентилятор, сальник і підшипники. Можна сказати, що, незважаючи на простоту конструкції цього пристосування, водяний насос досить надійний в роботі. Природно, як і будь-який механізм, компоненти якого пов'язані з постійним рухом і контактом з рідиною, схильні як до зносу, так і корозії. Також завдяки цим негативним чинникам можливий люфт підшипників, що також не дуже сприятливо впливає на загальну працездатність водяного насоса. Тому, випадки збоїв в роботі цього вузла нерідко призводять саме до помпи.

Проаналізувавши ситуацію вітчизняного автомобільного парку, з'ясувалося, що авто марки Газель являється, практично найпоширенішою маркою. Причому модельний ряд Газель, представлений на вітчизняних автомагистралях- досить широкий. У зв'язку з цим і попит на автозапчастини Газель- досить високий. Щоб придбати якісні комплектуючі на Газель автомобілістові рекомендовано звертатися в компанії, які спеціалізуються на реалізації автозапчастин і мають зв'язки безпосередньо з виробником, включаючи і заводи - виробники самих автомобілів.

Помпа Газель по своїх функціональних особливостях практично не відрізняється від водяних насосів, встановлених на інших марках авто, проте, будь-який насос водяною може відрізнятися за якістю, залежно від торгової марки. Природно, ідеальним варіантом є придбання оригінальної автозапчастини, причому не лише на Газель, але і на будь-яку іншу марку авто, але внаслідок того, що оригінальні автозапчастини, зазвичай поставляються в обмеженій кількості, рекомендовано придбавати комплектуючі тільки перевірених торгових марок. Тому, як вже відзначалося вище, автовласникам авто марки Газель рекомендовано придбати такий вид товару як помпа Газель тільки у перевірених постачальників.