• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Радіатор охолодження Газель

Радиатор Газель
Всі радіатори

Радиатор алюмінієвий Газель
Радіатор алюмінієвий

Радіатор мідний Газель
Радіатор мідний

Радіатор Газель Бізнес
Радіатор Газель Бізнес

Радіатор Старого зразка Газель
Старого зразка

Радіатор Газель нового зразка
Нового зразка

Радіатор 2-во рядний Газель
Радіатор 2-во рядний

Радіатор Газель 3-х рядний
Радіатор 3-х рядний

Радіатор охолодження Газель відноситься до одного з елементів системи охолодження двигуна. Він передає тепло від охолоджувальної рідини в довкілля, оберігаючи мотор від перегрівання. Встановлюється агрегат за радіаторними гратами, в місці найкращого його обдування зустрічним потоком повітря під час руху автомобіля.

Призначення радіатора охолодження

Радіатор охолодження Газель виконує ряд функцій, пов'язаних з пониженням температури охолоджувальної рідини до рівня, що дозволяє захищати мотор від перегрівання. Окрім цього, система виконує ряд додаткових функцій :

Радіатор водяного охолодження складається з нижнього і верхнього бачків, сполучених між собою латунними або алюмінієвими трубками. Спеціальні пластини, прикріплені до трубок, збільшують конструкцію охолоджувальної площі. Сконструйована таким чином поверхня допомагає відводити тепло від охолоджувальної рідини.

Радіатор влаштований таким чином, що верхній бачок призначений для затоки охолоджувальній рідині. Пробка горловини має паровий і повітряний клапан. Верхній бак сполучений патрубком з корпусом і системою трубок, куди поступає рідина. Нижній бачок також має патрубок для з'єднання з насосом, а також кран для зливу охолоджувальної рідини. Кріпиться радіатор на рамі Газелі спеціальними деталями.

Види радіаторів охолодження

Автомобільна промисловість випускає мідні і алюмінієві радіатори. Відмінність між ними полягає в тому, що легована мідь має більшу, ніж алюміній теплопровідність і опірність тиску. Проте алюміній жорсткіший і підходить для виготовлення різних модифікацій пристрою. Трубки радіатора з великим діаметром досить рідко засмічуються і мають менший аеродинамічний опір. Поступово мідні радіатори замінюються алюмінієвими на виробництві, у тому числі на Газелі Некст.

Радіатор охолодження Газель Некст ("Next") ново] моделі має велику площу конструкції, що захищає транспортний засіб від перегрівання. Збільшена площа охолоджувальної поверхні найбільш актуальна в умовах міських пробок, в яких автомобіль може знаходитися по декілька годин.

Радіатор охолодження Газель Бізнес з легованою міддю забезпечує рівномірне відведення тепла завдяки особливому розподілу потоку рідини. Така система дозволяє використати автомобіль в різних умовах.

Розрізняють також двух- і трирядні радіатори, які відрізняються завтовшки трубок і частотою їх розташування. Вони мають різний аеродинамічний опір, зносостійкість, що впливає на їх вартість.

Поради з вибору і обслуговування радиаторів Газель

Радіатор охолодження на Газель купити можна у прямих виробників і різних постачальників деталей для транспортних засобів. Пристрій повинен забезпечувати роботу двигуна за заданими заводом-виготівником параметрами, тобто охолоджувальна рідина не повинна нагріватися вище за норму. Середній діапазон тепловіддачі повинен варіюватися від 47 до 65 кВт, що є нормою.

Радіатор необхідно підтримувати в належному стані такими способами:

Періодично слід перевіряти герметичність радіатора, у тому числі патрубків і бачків. У випадку виявлення тріщин, вони підлягають заміні.