• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Радіатор охолодження ВАЗ

Радиатор охлаждения 2101
Радіатор охолодження 2101

Радиатор охлаждения 2103-2106
Радіатор охолодження 2103-2106

Радиатор охлаждения 2105
Радіатор охолодження 2105

Радиатор вод. Охл ВАЗ 2107
Радіатор охолодження 2107,21073

Радиатор охлаждения 1118,1119
Радіатор охолодження 1118,1119

Радиатор охлаждения 2108,21082
Радіатор охолодження 2108,21082

Радиатор охлаждения 2112
Радіатор охолодження 2110-2112

Радиатор охлаждения Нива
Радіатор охолодження Нива

Радиатор охлаждения 2170
Радіатор охолодження 2170

photo
Радіатор охолодження 2190

Кожне авто, обладнане ДВС, так само має в своїй комплектації і систему, яка забезпечує його охолодження. Адже не секрет, що силовий агрегат в процесі своєї роботи здатний виробляти величезну кількість теплової енергії, яка, якщо її не нейтралізувати, може негативно позначитися на працездатності і цілісності багатьох механізмів як силового агрегату, так і пов'язаних з ним вузлів, що піддаються термічній обробці.

Охолоджуючий комплекс авто здійснює функції щодо відведення тепла від працюючого силового агрегату за допомогою безперебійного циркулювання по даній системі технічного охолоджуючого розчину.
Авто марки ВАЗ є досить поширеною маркою у вітчизняних автомобілістів. Природно, попит на автозапчастини ВАЗ-також має місце. Автозапчастини ВАЗ, які покликані замінити пошкоджені або вичерпали свій робочий ресурс вітчизняним авторинком представлені в досить великому асортименті від самих різних виробників, і, природно-за різними цінами. Однак, дійсно рівнозначну альтернативу заводської деталі, яка вимагає заміну, знайти досить непросто. Статус-М-це вітчизняний лідер з постачання на український авторинок високоякісних автомобільних запчастин, в тому числі і на продукцію, безсумнівно, одного з найбільших автогігантів-ВАТ АвтоВАЗ. Автовласникам ВАЗів Статус-М пропонує величезний вибір, як заводських автозапчастин ВАЗ, так і високоякісні альтернативні варіанти від брендових виробничих компаній. Охолоджуючий комплекс також представлений в досить широкому асортименті-радіатор охолодження ВАЗ, термостати, крильчатки і багато інших механізми даного комплексу автовласники вищевказаної марки автосредства мають можливість придбати за найнижчою вартістю. В охолоджувальному комплексі радіатор займає особливе місце, тому, купуючи цей агрегат, автовласники повинні мати уявлення про його функціональних завданнях і конструкційних особливостях, щоб зробити правильний, оптимальний вибір.

Радіатор охолоджуючого комплексу авто є самим габаритним компонентом, і йому відведена особлива місія, а саме- він забезпечує охолодження технічного рідинного розчину, що потрапляє в його ємність. Як уже зазначалося, технічний розчин потрапляє в ємність радіатора після проходження циклу охолодження силового агрегату-тобто-в нагрітому стані. Завданням радіатора є якомога в найкоротші часові терміни забезпечити охолодження цього розчину з метою подальшого його циркулювання по системі вже в охолодженому стані. Таким чином, цикл за циклом здійснюється відведення теплової енергії від силового агрегату і пов'язаних з ним вузлів і механізмів, з метою забезпечення їх нормальної працездатностіи.

Конструкційно, такий агрегат, як радіатор, з огляду на специфіку його функціонування, повинн складати компоненти, що володіють відмінними теплообмінними якостями. Адже від швидкості охолодження технічного розчину в ємності радіатора залежить ефективність роботи всього охолоджуючого комплексу. Також, на ефективність впливають і конструкційні особливості радіатора, а саме-це його складові компоненти алюмінієві або мідні стінки-стільники, які можуть розташовуватися в радіаторі як в два ряди, так і в три. Тому, радіатори розрізняються як на дворядні, так і на трьохрядні. Також, модифікації радіаторів мають індивідуальні конструкційні відмінності, а саме-вони бувають трубчасті і пластинчасті. Незважаючи на відмінності, принцип функціонування таких агрегатів як радіатор-абсолютно ідентичний. Єдиний момент-конструкційні особливості в деякій мірі впливають на продуктивність агрегату.

Як уже зазначалося-ефективність радіатора визначається здатністю швидко забезпечити охолодження технічного охолоджуючого розчину, що знаходиться в його ємності. Щоб підвищити цей ефект, радіатор розташовується в передній частині кузова за радіаторної гратами, яка забезпечує захист радіатора від впливу на нього під час пересування автосредства сторонніх часток із зовні. Зустрічний воздухопоток сприяє прискореному процесу теплообміну між навколишнім середовищем і радіатором. Також, важливим компонентом комплексу є і крильчатка, яка також забезпечує охолодження технічного охолоджуючого розчину в радіаторі шляхом розсіювання, нагрітого Потік повітря, що виходить від радіатора, з подальшим виведенням його за межі авто.

Радіатор, в разі пошкодження в іноді може підлягати ремонту, однак, з огляду на той фактор, що основним пошкодженням агрегату є наскрізні пробоїни, що провокують течі - то радіатор, що піддався ремонту, не зможе тривалий час якісно виконувати свої функції. У таких випадках доцільно провести заміну агрегату на більш якісний, який автовласник має можливість вибрати, звернувшись в компанію Статус-М.