• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Ресори на Газель

Лист рессоры №1 передний Газель
Лист ресори №1 передній

Лист рессоры №2 передний Газель
Лист ресори №2 передний

Лист рессоры №3 передний
Лист ресори №3 передній

Рессора передняя Газель
Ресора передня

Лист рессоры №1 задний Газель
Лист ресори №1 задній

Лист рессоры №2 задний Газель
Лист ресори №2 задній

Лист рессоры №3 задний Газель
Лист ресори №3 задній

Рессора задняя Газель
Ресора задня

Лист подрессорный Газель
Лист підресорний

Рессора передняял Газель Бизнес
Ресора передня Газель Бізнес

Сайлентблок рессоры Газель
Сайлентблок ресори Газель

Болт рессоры Газель
Болт ресори Газель

Серьга рессоры Газель
Серьга ресори

Стремянка рессоры Газель
Драбина ресори Газель

Кожен типу транспортного засобу - складна система пов'язаних між собою механізмів. Його належний процес функціонування безпосередньо залежить від справності усіх деталей.
Газель спочатку спроектована для перевезення малотоннажних вантажів, а значить вимагає своєчасного проведення огляду або заміни ресор.

Призначення ресор

За своєю суттю ресора і лист підресорний на Газель виконують головне завдання в сприйнятті можливих навантажень, з боку автотраси (удари і поштовхи) і бічні навантаження під час маневру (розгін, гальмування, поворот), під їх дією ці деталі підвіски піддаються крученню.

Устройство ресор Газель

Сама конструкція ресор - пластини різної довжини сполучені між собою міцними хомутами і центрувальнs болтом. Ресори можуть бути виконані з одного листа або декількох, залежно від ваги вантажу, що транспортується. Основною їх властивістю виступає збільшена міцність - при русі по дорожньому полотну вони беруть усе навантаження на себе.

Задня і передня ресора Газелі у деяких марок однакові.

З однолистових параболічних пластинів, дуже гнучких, з високим рівнем міцності виконана передня ресора на Газель. Завдання цієї підвіски пом'якшення удару від дорожніх нерівностей, що впливають на комфорт водія.

Ресора задня Газелі виготовлена з багатолистового сплаву, і утримує основне навантаження, що доводиться на задню частину в усіх вантажних авто. Цей вид ресори специфікує можливу вантажопідйомність автотранспорту, характеристики його ходової, в навантаженому виді.

Ресора задня на Газель 3302 виготовлена з двох, трьох або п'яти листових сплавів напівеліптичного осьового виду з підкорінними листами, в ній також є амортизатори телескопічні гідравлічні. Подкорінний лист у Газелі починає роботу тільки у разі збільшення руху підвіски.

У свою чергу кронштейн ресори у Газелі - елемент кріплення для передньої частини ресори через металевий гумовий шарнір. Деякі марки Газелі комплектуються стабілізатором задньою ресорною підвіскою, з метою підвищення поперечної стійкості машини. У нього входять: кронштейн задньої ресори Газелі, штанга, гумові втулки, болти кріплення і сережки. Завдяки його установці підвищується поперечна стійкість автомобіля.

Невід'ємна частина ресори - відбійник, знаходиться поблизу арки коліс і піддається дії води, бруду, пилу і інших небажаних химэлементов. Випускається відбійник з м'якого матеріалу із спеціальними складками. Відбійник задньої ресори Газелі як і відбійник передньої ресори Газелі дозволяють згладити удари в самій ресорі, гасити шум підвіски і понизити рівень вібрації.

Поради з вибору і заміни

Поломка ресори тягне до серйозних наслідків для кожного авто. Зробити заміну підвіски можна як на спеціалізованих СТО, так і самостійно. Але що стосується придбання ресора, то кращим рішенням стане купівля тільки якісної запчастини, що впливає загалом на якісність експлуатації авто.