• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Резонатор на авто сімейства Газель

Глушитель Газель
Резонатор Газель

Резонатор алюмин
Резонатор алюмінізирований

Глушитель 402 двигатель
Резонатор дв. 402

Глушитель 405 двигатель
Резонатор дв. 405

Глушитель 406 двигатель
Резонатор дв. 406

Глушитель 4216 двигатель
Резонатор дв. 4216

Резонатор Газель

Резонатор Газель виконує функцію по звільненню вихлопу двигуна від відпрацьованих газів і створення рівномірного тиску в ньому. Є частиною вихлопної системи, від якої залежить екологічність, якість і безпеку автомобіля.

У цій системі йде розподілів газів, після їх переробки.

Принцип роботи резонатора

Гарячі гази надходять безпосередньо в резонатор вихлопної системи, який розташований за прямотоком. Резонатор Газель 405, 406 (і інших модифікацій) безпосередньо впливає на роботу двигуна, від його роботи залежить потужність двигуна. Конструкція пристрою багатошарова, складається з декількох рівнів, що відповідають за різний тип робіт. Повітряний фільтр складається з декількох відбивачів в яких гаряче повітря гаситься. Відбувається це за рахунок тертя частинок вихлопного газу, які проходять двома потоками через впуск. Резонатори впуску та випуску виконують одну задачу - прогін газу через вихлопну систему. Ефективність резонатора залежить від трьох чинників, які складають всю систему:

• стан каталізатора;
• розмір труби, її діаметр;
• в якому стані глушник, знаходження в ньому сторонніх нашарувань.

Види і призначення

Резонатор алюмінізірованний, легкий і компактний. Все резонатори діляться на два види:

• Ті, що підходять для двотактного двигуна;
• Для чотиритактного двигуна

Під час роботи двигуна багато залежить від вихлопної системи. Для поліпшення роботи двигуна часто змінюють резонатор. На спортивних автомобілях цього надають великого значення. Під час експлуатації автомобіля, слід звертати увагу на роботу резонатора. При порушенні фільтра в вихлопну трубу можуть вилітати не тільки відпрацьовані гази, а й бензин. Це буде погіршувати потужність двигуна, швидкість буде зменшуватися, зростуть втрати бензину