• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Стартера і комплектуючі на авто Газель

Стартер Газель
Стартер Газель

Стартер Бизнес
Стартер NEXT, Бизнес

Стартер 402 двигатель
Стартер на 402дв.

Стартер на 405, 406 двигатель
Стартер на 405, 406дв.

Крышка стартера Газель
Кришка стартера

Привод стартера Газель
Привід стартера

Реле втягивающее Газель
Реле втягуюче

Якорь стартера Газель
Якір стартера

Щетка стартера Газель
Щітка стартера

Р/к стартера
Р/к стартера

Вилка стартера Газель
Вилка стартера

Втулка стартера Газель
Втулка стартера

Стартер призначений для розкручування валу в пусковий системі двигуна. З його допомогою набирається потрібна для запуску двигуна частота обертання колінчастого вала. Це циліндр довжиною 15 см і діаметром до 10 см, розміщений в корпусі з металу. До стартеру підключається ще один циліндр меншого обсягу - реле. Принцип роботи наступний: при повороті ключа запалювання струм направляється від акумулятора на обмотку реле, що запускає такі процеси:

Після всіх цих процесів двигун працює вже без участі описуваного механізму.

Стартер Газель 402, 406 – особливості механиізма

Стартер Газель 402, 406 має редуктор і сконструйований для енергозберігаючої роботи. Конструкція має 4 полюса, нагорі розміщується реле стартера Газель + 2 обмотки. Характеризується підвищеною пусковий потужністю.

В комплектацію стартера редукторного Газель входить:

Втягуюче реле стартера Газель служить для переміщення якоря через важіль, бендикс, а також з його допомогою відбувається замикання електроконтактів двигуна. Одна з основних завдань втягуюче реле Газелі - виштовхування обгонів муфти. Бендикс служить для з'єднання і роз'єднання вінця з валом, він відповідає за збереження механізму. Функція щіток - передача напруги на якірні пластини, завдяки їм посилюються показники потужності.

Навіть в разі якщо заряд акумулятора невеликий, на Газелі стартер працює ефективно. Вагомий плюс - наявність спеціальних магнітів, які забезпечують роботу навіть при сильному холоді.

ЯК обслуговуватьстартер на Газель редукторний

Новий стартер ЗМЗ 406 або будь-який інший для Газелі розрахований на пробіг від 70 до 250 000 км. Щоб термін був максимальним:

Як обрати стартер

Вибір стартера залежить від потужності двигуна , стартер Газель 406 і 402 не взаємозамінні. Найкраще купувати оригінал, орієнтуючись на ваше авто. Також вибір залежить від параметрів акумулятора. Якщо купуєте не рідний стартер, заручитися такою інформацією: напруга / потужність стартера / число зубців Бендикс і шестерні / струм споживання / момент опору / напрямок обертання / тип кріплення / число отворів.

Що б вам ні було потрібно купити - стартер на Газель Бізнес або ж привід стартера Газель , окремі комплектуючі або механізм з цілому, здійснювати покупку слід у перевіреного постачальника

Компанія Статус-М для автовласників Газелей пропонує якісні Запчастини Газель, втому числі і стартери від провідних виробників світу, як оптом, так і в роздріб. Укомплектувавши свою Газель запчастинами у Статус-М, автовласники вирішать багато проблем, в тому числі і фінансові, так як запчастини на Газель компанія Статус-М пропонує за вартістю, встановленою, безпосередньо, виробником.