• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Термостат на автомобілі сімейства Газель

Термостат Газель
Термостат Газель

Термостат Бизнес
Термостат Бізнес

Термостат NEXT
Термостат NEXT

Термостат Steyer
Термостат Steyer

Термостат 70 градусов
Термостат 70 градусов

Термостат 80 градусов
Термостат 80 градусов

Термостат 82 градуса
Термостат 82 градуса

Термостат 87 градусов
Термостат 87 градусов

Крышка корпуса термостата
Кришка корпуса термостата

Корпус термостата
Корпус термостата

C этим товаром часто покупают

Охлаждающая жидкость
Охолоджуюча рідинаь

Патрубки помпы
Патрубки

Хомут червячный
Хомут черв'ячний

Герметик
Герметік

Важливість охолоджувальної системи, що забезпечує нормальну працездатність силової установки, відома усім автомобілістам. Незабезпечення належного температурного режиму, що спричиняє перегрівання ДВС може спровокувати досить серйозні наслідки. Тому, щоб ця система працювала без збоїв, кожному автомобілістові необхідно здійснювати контроль за цілісністю і працездатністю компонентів, що комплектують систему охолодження. Щоб якісно здійснювати контроль, необхідно мати уявлення про ключові компоненти системи. Разом з такими пристосуваннями і агрегатом як радіатор, водяна помпа, сполучні патрубки, осібно стоїть ще одне, можна сказати- ключове пристосування - термостат. Термостат Газель в системі виконує досить важливі функції. За допомогою цього пристрою автомобіліст має можливість швидко і якісно прогріти двигун свого автомобіля, а також, за допомогою термостата підтримується оптимальний температурний режим силової установки в робочому стані. Можна додати, що, незалежно від конструкції самого термостата і марки автомобіля, будь то іномарки або Газель, ВАЗ або УАЗ - принцип його дії однаковий в усіх модифікаціях.
Основним функціональним призначенням термостата, як вже відзначалося раніше є регулювання температурного режиму силової установки, який сприяє не лише швидкому прогріванню, але і оптимальній продуктивності ДВС. В процесі прогрівання силової установки, охолоджувальне рідинне середовище циркулює по малому кругу системи, не задіюючи радіатор охолодження. При цьому режимі прогрівання силового агрегату відбувається значно швидше. Коли температурна атмосфера нагріву досягає рабочей- 95 оС, термостат, відкриваючись починає задіяти вже радіатор.
Термостат, по суті, можна назвати клапаном, оскільки клапан є основним конструкційним компонентом цього пристосування, і завдяки якому відбувається робочий процес в системі охолодження. Конструкційно, термостат розташований в невеликому за об'ємом циліндрі з боку силового агрегату автомобіля. Функціонує термостат завдяки внутрішній начинці, яка за своїми властивостями здатна реагувати на зміну зовнішньої температури. Начинкою можуть виступати спиртовмесні речовини, мідноцерезитовий порошок або віск. Все ці засадничі термостата реагуючи на зміну температурного режиму, здатні як розширюватися в об'ємі (при нагріві), так і звужуватися (при охолодженні). Температура плавлення воску складає біля 82 0С, що є оптимальним варіантом для виконання поставлених перед термостатом завдань.
Місцерозташуванням такого пристосування як термостат може стати будь-який простір під капотом, залежно від типу ДВС. На місцерозташування пристрою також впливає конструкційні особливості самої охолоджувальної системи. Зазвичай він розташований в районі виходу рідинного середовища безпосередньо з силової установки або ж біля водяної помпи.
Враховуючи умови використання термостата, цей прилад повинен мати деякі властивості, які дозволили б йому тривалий час якісно виконувати свої функції, а саме - він має бути виконаний з металу, що має підвищену стійкість до корозії (мідь, латунь) або пластика. Основним компонентом термостата, як вже описувалось раніше, являється клапан, функції якого пов'язані з регулюванням потоку водного середовища. Конструкційно, клапан, за допомогою штиря пов'язаний з циліндром, порожнина якого наповнена основним компонентом, завдяки якому відбувається відкриття і закриття клапана- спиртосодержащее речовина, медноцерезитовый порошок або віск.
Ці пристосування можуть розрізнятися по конструкційних особливостях, а именно- одноклапанні (найпоширеніший вид пристрою завдяки простоті конструкції і надійності) і двоклапанні. Останній тип цього пристосування має два роздільні один від одного клапани, розташовані в одному загальному корпусі. Перший клапан служить для відсікання переміщення охолоджувальної речовини по великому кругу, а другий, відповідно -контролює циркуляцію малого круга. Їх спільна робота заснована таким чином, що при перекритті доступу рідинного середовища в один контур, інший відкриває доступ в потрібний, в даний момент, контур.
Існують термостати з електронним управлінням. Цей тип пристрою досить складений конструкційно, в той же час відрізняється досить високою ефективністю.
Також, як і будь-яке пристосування, термостат може виходити з ладу. Характерними ознаками виходу з ладу облаштування являются- досить довге прогрівання силового агрегату, а также- його швидке перегрівання, погано прогрівається воздухопотік в обігрівачі, перегрівши ДВС при будь-якій температурі зовнішнього середовища, при якому нижній патрубок- в холодному стані, виникаюча складність виходу на робочу температуру, а при зупинці ДВС- вона нестримно росте, періодичний виникнення і зникнення вищеперелічений порушення в робота система охолодження.
Газель, як найпопулярніша марка автомобіля на вітчизняних автомагістралях, також, як і будь-яке інше авто, має у своїй комплектації охолоджувальну систему. Можна додати, що довгий модельний ряд такої марки авто як Газель, незалежно від модифікації, має базову модель, що може означати, що багато деталей і механізми - взаємозамінні. Термостат Газель також, як і багато пристосувань, що відносяться не лише до системи охолодження, можуть мати різні типи. Тому, залежно від типу охолоджувальної системи, автовласник такої марки авто як Газель має вибір термостата, який, на думку автовласника оптимально ефективно укомплектує охолоджувальну систему його Газелі.Якщо у автовласника Газелі виникла гостра необхідність заміни цього устройства- кращим варіантом буде оригінальний аналог. У разі недоступності оригінального термостата Газель, можна замінити той, що вийшов з ладу аналогом від торгової марки, якість товарів якої перевірена досвідченим шляхом. Пам'ятайте, запорука успішної експлуатації такого автомобіля, як Газель залежить від якості запчастин, які комплектують Ваше авто.