• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Форсунка паливна Газель

Форсунка топливная Газель
Форсунка паливна Газель

Форсунка топливная двигатель 4216
Форсунка паливна двугин 4216

Форсунка топливная двигатель Cummins ISF 2.8
Форсунка паливна двигун Cummins ISF 2.8

Форсунка топливная двигатель 405,406
Форсунка паливна двигун 405,406

Форсунка паливна Газель

Автомобілі сімейства Газель завдяки відносно невисокій вартості і технічним характеристикам, і сьогодні залишаються дуже популярним видом автотранспорту для перевезення малогабаритних вантажів. Запчастині на Газель завжди можна придбати як оригінальні, так і інших заводів-виготівників за доступною ціною. Одна з таких запчастин - форсунка.

Форсунка паливна на Газель (інжектор) - головний складник високій точності, необхідне для дозованого напряму бензину, його розпилювання у впускному колекторі і подальшого утворення легко-паливного розчину. Ця запчастина застосовується в дизельних і бензинових системах Газель. Завдяки застосуванню форсунки робота двигуна стала більш економічнішою і контрольованою, ніж з карбюраторними системами.
На сьогодні, вітчизняний ринок пропонує безліч модифікацій цієї автодеталі. Так, форсунка паливна Газель з двигуном 40522 і 40524, або форсунка паливна Газель з двигуном 4216, забезпечують оптимальну експлуатацію двигуна при різних режимах з урахуванням економічності бензину. Їх спроектована інжекторна система для управління дозованого подання палива має технологічно складніший пристрій, ніж в карбюраторі.

Форсунка паливна (двигун Cummins ISF 2.8) - новітня розробка для автомобілів марки Газель. Принцип роботи цього типу двигуна полягає в самозайманні палива під високим тиском.
Щоб двигун справно працював з повною потужністю, треба дотримуватися простих правил експлуатації форсунок, використовувати тільки якісне паливо, періодично проводити очищення від бруду і іржі бензобак, і не допускати попадання води в паливну систему. У разі виявлення перших ознаках виникнення поломок, звертатися в сервісний центр обслуговування.

Купити паливні форсунки Газель різних модифікацій Ви можете в нашому магазині