• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Фільтра на УАЗ

Фильтр топливный
Фільтр паливний

Фильтр воздушный
Фільтр повітряний

Фильтр масляный
Фільтр масляний

Конструкцію будь-якого автомобіля комплектують такі пристосування, які на перший погляд не мають важливого значення. Та й за своєю вартістю поступаються багатьом деталям. Однак, якщо ретельно розібратися, то можна зрозуміти, що такі пристосування комплектують ту чи іншу систему-неспроста. До таких пристосуванням сміливо можна віднести фільтри. Фільтри-це такі пристосування, термін експлуатації яких безпосередньо залежить від інтенсивності використання автовласником свого авто. Простіше кажучи-фільтри служать до тих пір, поки вони якісно виконують свої функціональні завдання, а саме-проводять очищення проходять через них тих речовин, які передбачені їх спеціалізацією.

Авто комплектується декількома видами таких пристосувань, а саме-паливний фільтр, повітряний, масляний і салонний. Виконуючи свої обов'язки кожен з них є важливим. Призначення кожного з них фільтра вже можна визначити з його назви.

Паливний фільтр призначений для здійснення очистки проходить через нього палива від дрібних сторонніх часток і різних домішок. Не секрет, що якість роботи силового агрегату безпосередньо залежить від якості пального, яку він споживає. Тому, головним завданням паливного фільтра забезпечити камери згоряння ГБЦ якісним паливом. Негативні наслідки, які може викликати забруднене паливний фільтр-це неякісна робота силового агрегату, викликана неякісної горючкою, саме-його, так називаемое- «троение», втрата потужності і підвищена витрата пального.

Повітряний фільтр, в принципі за своїми функціональними обов'язками практично ідентичний паливному. Завданням повітряного фільтра- забезпечити якісну освіту пального шляхом очищення атмосферного кисню, що надходить із зовнішнього середовища, який є одним з компонентів цієї горючої суміші.

Повітряні фільтри мають безліч модифікацій і, природно, відрізняються як виробником, так і за вартістю. Вартість цього пристрою для очищення повітря безпосередньо залежить від матеріалу, який використовувався при його виготовленні. Найпростіші, вони ж і самі «бюджетні» - це картонні фільтри. В принципі вони непогано справляються зі своїм завданням, але «непогано» - це не ідеально. Рангом вище картонного фільтра варто фільтр з синтетики. Це пристосування перевершує за багатьма параметрами картонний, але, знову ж таки - не ідеальний. Самий добротний, він же самий дорогостоящій- це фільтр, основу якого складає просочена спеціальним розчином тканину. Виходячи з вишесказанного- у автомобіліста існує широкий вибір даного пристосування за всіма параметрами. Термін експлуатації повітряного фільтра залежить від ступеня його працездатності, а точніше його забрудненості. Якщо не проводити візуальний контроль стану даного пріспособленія- про це підкаже саме авто, а саме-наявністю підвищеної концентрації вихлопного газопотоків, а також як і паливного фільтра-неоправданно- підвищена витрата пального, при наборі оборотов- істотна втрата потужності силовим агрегатом. Завдання масляного фільтра- забезпечувати пов'язані рухомі механізми авто якісним мастилом.

Адже не секрет, що рухомі механізми, які відчувають постійне тертя, схильні до такого явища як знос. Тому, щоб збільшити експлуатаційний термін цих механізмів, в маслі, яке подається для здійснення смазиванія- має бути ідеальним. Будь-які сторонні тверді частинки можуть спровокувати підвищення ступеня тертя, що, природно, позначиться на цілісності структури цих механізмів.

Також, як і попередні типи фільтрів, масляний теж підлягає заміні у міру його забруднення. Даний вид фільтра може бути одноразовим і, відповідно-багаторазовим. Одноразовий, природно, змінюється повністю, а многоразовий- це стаціонарний патрон з мінливими картриджами. Так ось ці картриджі і підлягають заміні у міру з замазученних.

Салонний фільтр-це пристосування, яке забезпечує салон чистим Потік повітря. Природно, даний тип цього пристосування на якість роботи силових агрегатів впливу не має, але в той же час цей фільтр, забезпечуючи салон чистим повітрям, в значній мірі благотворно впливає на здоров'я тих, хто сидить в салоні людей.

З усього вишесказанного- можна зробити певний висновок-дрібниць в такому організмі як автомобіль просто бути - не може.
Щоб авто працювало як годинник, необхідна якісна комплектація його систем. Існує безліч пропозицій товарів даної категорії, які відрізняються як за вартістю, і, відповідно-за якістю. Якщо автовласник бажає, щоб його авто забезпечувалося якісної горючкою, то якістю таких пристосувань як фільтри-нехтувати не варто. Якісні фільтри від відомих брендових виробників пропонує компанія Статус-М по самій розумною вартістю. Широкий вибір передбачає вибір автолюбителем товару як по його вартості, так і споживача, товарами якого він користується і якому довіряє.