• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Килимки та ущільнювачі на автомобіль УАЗ

Коврики
Килимки

Уплотнители
Ущільнювачі

Кузов, що є основною базою не тільки для кріплення силового агрегату і комплектуючих системи «життєзабезпечення» авто вузлів і механізмів. Кузов, а точніше його внутрішній естетичний вигляд, ще є візитною карткою, за якою можна определіть- як автовласник відноситься до свого автомобіля. Чистота і порядок в салоні автомобіля може сказати, що автовласник, дійсно має бажання їздити з комфортом, а найголовніше-в чистоті. Чистота, як то кажуть, сама не з'являється, тому автовласник повинен приділити деяких моментів, які сприяють підтримки, чистоти і порядку всередині автомобіля. Такі автомобілі як УАЗ-зазвичай використовуються в місцевості, де дороги далекі від ідеалу, тому пересування по таким дорогам, природно, не приносить чистоти. Однак існують деякі комплектуючі внутрішню частину кузова компоненти, які допоможуть автовласникові в деякій мірі підтримувати порядок в салоні. Йдеться про гумових килимках. Ці пристосування, зазвичай, мають гумову основу, і конфігураційний повторюють місце, де вони будуть розташовуватися. Килимки, це пристосування, яке приймає на себе всі забруднюючі елементи зовнішнього середовища. Які заносяться в салон разом з взуттям як автовласника, так і його попутників. У будь-який час року килимки приймають на себе бруд, пил, вологу і ін. Як уже зазначалося, килимки конфігураційний повторюють те просторову площу, де вони будуть розташовані. Також, конструкційно, килимки мають невеликі борти, які перешкоджають попаданню всіх елементів зовнішнього середовища на підлогу автомобіля, де стаціонарно покладена оббивка. Тому, наявність таких пристосувань як коврікі- припускають досить швидко забратися в салоні знявши ці килимки зі свого місця і за межами авто очистити їх. Природно, килимки для кожного авто мають свої конфігурації, проте, багато виробників, повторюючи конфігурацію оригінальних килимків, виготовляють свої моделі. Природно, такі килимки будуть відрізнятися як матеріалом, з якого вони виготовлені, а також, природно своєю вартістю. У таких випадках, автовласник самостійно вибирає собі компонент чистоти для салону свого авто виходячи зі своїх фінансових можливостей і потреб.
У деяких моделях УАЗ, в багажному або вантажному відсіку також укладені килимки. Природно, багажний відсік найвразливіша для потрапляння не тільки забруднюючих елементів зовнішнього середовища, а й значною мірою «страждає» від залишків раннє вантажу, що перевозиться. Тому, наявність килимка в багажному відділенні також посприяє автовласникові підтримати порядок і в тій частині кузова.
Важливість килимків визначена, тепер мова піде про більш прихованих елементах кузова, але їх роль в підтримці чистоти також важлива, як і вищевказаних пристосувань.

Ущільнювачи, як і килимки виконані з прогумованого матеріалу, і їх основним завданням є ущільнення всіх технічних щілин, які можуть мати зв'язок із зовнішнім середовищем. Такими технологічними щілинами можуть бути будь-які зазори при установці лобового скла, заднього вікна, дверних вікон і самих дверей. Гумові ущільнювачі сприяють не тільки проникненню в салон авто пилу, вологи та інших несприятливих елементів під час пересування, а й сприяють зниженню шумового ефекту із зовні. Уплотнітелі- це звичайні гумові вироби, конфігураційний повторюють технічні пази, в які вони будуть встановлені. Однак і ці пристосування вимагають до себе якого-нікакого- але догляду. У періоди різких змін кліматичних умов, що для нашого кліматичного поясу цілком нормальне явище-ці пристосування можуть втратити свої корисні властивості, завдяки яким вони виконують свої завдання. А саме-в сильні морози або при намерзанні льоду вони можуть потріскатися, в занадто жарку погоду від впливу прямих сонячних променів- розплавитися. Тому, автовласникам, щоб уникнути постійну зміну цих пристосувань кожен сезон-рекомендується робити змащування цих пристосувань спеціальною речовиною, який може бути і технічним гліцерином. Обробка ущільнювачів цією речовиною в значній мірі збільшить їх термін експлуатації.

Природно, кожен автомобіліст бажає, щоб комплектуючі частини прослужили якісно, як можна тривалий термін. Це, в принципі може стосуватися і вищевказаних пристосувань, які також мають свій амортизаційний термін. Тому, якісно укомплектувавши своє авто, автомобіліст на довго забуде про проблеми, пов'язані з підтриманням належної чистоти і нормальної внутрішньої атмосфери в салоні авто звернувшись в компанію Статус-М. Якісні товари даної категорії від відомих брендових виробників допоміг, які пропонує компанія Статус-М допоможуть автовласникам вітчизняного позашляховика УАЗ забути про проблеми, пов'язані з підтриманням комфортної і чистої атмосфери всередині салону.