• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Передняя частина УАЗ

Бампер
Бампер

Бампер
Капот

Бампер
Крило

Бампер
Дзеркало

Бампер
Решітка радіатора

Бампер
Спойлер

Кузов для будь-якого автомобіля є основою, яка забезпечує не тільки розташування компонентів для комфортного пересування людей в салоні, але і для здійснення монтажу всіх агрегатів і вузлів, що забезпечують це пересування. Така вітчизняна марка авто як «УАЗ» з моменту створення першої модифікації зазнала безліч змін, однак, в класичній моделі, незважаючи на модернізацію, передня частина кузова має, практично ті ж компоненти, що і в перших випусках. Природно, зовнішній вигляд початкових модифікацій і современних- дійсно різниця, але основні компоненти, комплектуючі передок, залишилися незмінними. У нашому випадку розглянемо класичні варіанти цієї марки авто, виключаючи мікроавтобуси (УАЗ -2206) і вантажні варіанти (УАЗ-3303), де відсутня стандартний елемент як капотная кришка.
Основним, і самим габаритним елементом передка є, природно капот або капотная кришка. Даний компонент покликаний не тільки забезпечувати презентабельний і визнаний вид популярного вітчизняного позашляховика, але і забезпечувати збереження всіх механізмів і вузлів, включаючи силовий агрегат, від попадання сторонніх предметів із зовні, які можуть пошкодити механізми, а також-виключити можливість втручання сторонніми особами в працездатність авто . Для забезпечення схоронності вищевказаних компонентів, що забезпечують працездатність авто капот обладнаний замком, який виключає можливість зовнішнього втручання в цілісність силового агрегату і його компонентів. Дане замковий пристрій можливо відкрити за допомогою дистанційного приводу, важіль якого знаходиться в салоні авто. Також, не менш важливою функцією капота є забезпечення теплового режиму в холодні періоди сезону. Для цього внутрішня частина капота обладнана спеціальною обівкой- утеплювальній прокладкою, яка сприяє підтримці нормальної температурної атмосфери в районі силового агрегату. Конструкційно, капот- це знімна частина передка. Він кріпиться за допомогою болтових пріспособленій- петель до основи кузова в районі вітрового скла. Сам капот виконаний з цілісного металевого листа методом штампування і має товщину - не менше одного міліметра. Такі параметри в досить високого ступеня забезпечують безпеку людей, що знаходяться в салоні авто при виникненні нестандартних дорожніх ситуацій.

Ще один компонент передка- бампер. Як багато хто вважає, це пристосування служить для підтримки зовнішнього естетичного вигляду авто, прикриваючи собою деякі механізми, що знаходяться безпосередньо попереду кузова. Однак це не зовсім так. Бампер, в першу чергу, приймає на себе всі механічні дії в ситуаціях, про які йшлося трохи вище. Бампер, прийнявши перший удар на себе, тим самим в деякій мірі захищає передок кузова від деформації, яка може спровокувати більш серйозні наслідки для людей, що знаходяться всередині салону. Бампер, в разі пошкодження, зазвичай ремонту не підлягає. Це досить доступна деталь і в разі втрати целостності- змінюється. Матеріал, з якого виготовляють дане пристосування передка кузова може бути, як металевим, так і пластиковим, який в свою чергу має фізичні властивості на предмет міцності. Таким матеріалом може бути термопласт, поліпропілен або дуропласт.

Крила - це пристосування кузова, які здійснюють захист його цілісність від тих же механічних впливів із зовні. Розташовані крила по обидва боки капотной кришки і є, також-знімним елементом передньої частини кузова. Поряд з капотом, такі пристосування як крила є оперенням автомобіля.

Радіаторна решетка- є візитною карткою авто, тому багато автоконцерни розробляють такі модифікації радіаторних решіток, які були б притаманні тільки їх автомобілів. Радіаторна решітка на позашляховику «УАЗ», причому будь-якої модифікації, також є компонентом, за яким можна дізнатися популярний вітчизняний позашляховик. Однак, радіаторна решітка, крім декоративних завдань, виконує і завдання, спрямовані на захист від зовнішнього впливу під час пересування радіатора системи охолодження. Не секрет, що пошкоджений радіатор може поставити під загрозу працездатність охолоджуючої системи силового агрегату, а в слідстві - і самого силового агрегату.

Дзеркала є тими пристроями, які служать для автовласника додатковими «очима», щоб тримати під постійним контролем дорожню ситуацію. Останнім часом дзеркала можуть мати найрізноманітніші форми, які не тільки будуть підкреслювати інтер'єр авто, а й мати більш панорамний вид, який сприяє більш широкому кругозору для автовласника.

Вітчизняний ринок автозапчастин пропонує безліч компонентів, які комплектують передню частину кузова авто. Однак, не кожен компонент, в силу своєї якості, зможе задовільно виконувати свої функціональні завдання.

Щоб якісно укомплектувати свій позашляховик, компанія Статус-М пропонує широкий вибір елементів передка як оригінальної штампування, т.е.- заводський, так і від відомих брендових виробників, якість продукції практично рівнозначно оригінальним.