• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Задня частина кузова УАЗ

Бампер Бампер

Фонарь Фонар

Кузов, як один з основних конструкційних компонентів автомобіля виконує безліч функцій, які спрямовані як на монтаж всіх систем «життєзабезпечення» авто, включаючи силовий агрегат, так і для комфортного пересування в авто людей. Кузов- це, можна сказати, база для всіх елементів, якими наділена авто. Однак, крім перерахованих вище функцій, кузов, як візитна картка автомобіля, повинен мати презентабельний зовнішній вигляд. Кузов умовно можна розділити на кілька частин-передок, двері, замки і механізми і задня частина. Кожна частина - її функціональні завдання та комплектація описані у відповідному розділі на даному сайті. В даному розділі мова піде про комплектації і призначення пристосувань, які відносяться до задньої частини кузова. Автомобіль марки «УАЗ» вже досить тривалий час користується популярністю у вітчизняного споживача. Природно, з моменту випуску першого автомобіля «УАЗ» пройшло достоточ6но багато час, і за цей період не тільки кузов, але і деякі механізми, що відповідають за працездатність даної марки авто зазнали змін, т.е.- дана марка авто постійно модернізувалася, споживач побачив нові модифікації авто даної марки.

Виходячи з цього задня частина автомобіля, як б не модернізувалася марка авто має компоненти, які незмінні і по сей день. Природно, вони змінюють форму, матеріал виготовлення, проте найменування та функції, які вони виконували і виконують, залишилися незмінними.

Залежно від модифікації позашляховика «УАЗ», задня частина може відрізнятися тільки наявністю п'ятої (задньої) двері. Модель «УАЗ» - 469 - це відкрита модель авто з встановленим тентом, і задні двері стаціонарно- не передбачено. Модель «УАЗ» - фургон, яка раніше широко застосовувалася в різних сферах- також має задню, але уже- двостулкові.

Однак повернемося до тих компонентів задньої частини кузова, які комплектують її, незважаючи на модифікацію. Крила, зазвичай, комплектують все марки авто, відрізняючись тільки конфігурацією і матеріалом, застосовуваним при їх виготовленні. Ці пристосування виконують ідентичні функції, що і передні. А саме-вони здійснюють захист боковин задньої частини авто від механічного впливу на кузов, яке може його пошкодити і порушити його цілісність. Кріпляться задні крила за допомогою болтових з'єднань. Також, як і передні, задні крила доповнюють естетичний інтер'єр авто, привносячи свій, особливий колорит в загальний зовнішній вигляд.

Задній бампер, втім, як і передній виконують захисні функції кузова від механічного впливу на задню частину. У будь-якої нестандартної ситуації, коли автомобіліст, на які йшли позаду автомобілі, по відомим тільки йому причин, наздоганяє Ваше авто з контактом- то в першу чергу удар доводиться в бампер. Залежно від ступеня удару бампер може убезпечить задню частину кузова від деформації. Ну а якщо удар дуже сильний, по крайней мірі-він знизить цю ступінь удару, що може значною мірою зберегти в певній цілісності задню частину кузова.

Невід'ємним компонентом задньої частини є сигнальні ліхтарі. Ці пристосування попереджають ззаду рухомого автомобіліста про найближчі наміри попереду їде водія-гальмування. Поворотні дії. Також сигнальні ліхтарі в темний час доби визначають габариту автомобіля. Можна сказати, що несправний хоч один ліхтар може нести загрозу безпеці. Тому, перш ніж виїхати на магістраль зобов'язаний переконається в справності задніх сигнальних ліхтарів. Також, задні ліхтарі, маючи різні конфігурації, крім попереджувальних функцій виконують ще й декоративні, доповнюючи інтер'єр авто своїм колоритом.

З огляду на умови, в яких може експлуатуватися цей позашляховик, а це може бути і грунтовка і бездорожье- не можна не відзначити, що досить часто задню частину кузова зміцнюють спеціальними вставками, щоб ця частина кузова змогла витримати всі дорожні навантаження. Зазвичай, ремонтні вставки виготовляються зі сталі, товщиною не менше 4-х мм і конструкційно мають технологічні отвори і пази для виробництва їх монтажу. Наявність таких вставок значною мірою посилює кузов задній його частині, що сприяє збільшенню експлуатаційного терміну служби авто.

Щоб кузов автомобіля був якісно укомплектований, необхідно купувати комплектуючі частини відповідної якості. Компанія Статус-М, професійна діяльність якої пов'язана з реалізацією запчастин як оригінального походження, так і від відомих брендових виробників, пропонує якісні комплектуючі частини на кузов вітчизняного позашляховика «УАЗ», незалежно від його модифікації.