• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Рульове управління УАЗ

Механизм рулевой
Механізм рульовий

Наконечник тяги рулевой
Наконечник тяги рульової

Вал рулевого управления
Вал рульового управління

Кардан рул. упр.
Кардан рульового управління

Тяга рулевая поп/прод
Тяга рульова поп / прод

ГУР
ГУР

Рульова система, поряд з системою гальмування авто є основним механізмом управління авто. Рульова система призначена для зміни вектора напрямку пересування авто, а також-для здійснення маневрів, забезпечуючи при цьому повну безпеку. Будь-який транспортний засіб не може існувати без даного механізму управління.

Конструкційну складність даної системи визначає наявність безлічі компонентів, які пов'язані між собою. Несправність будь-якого вузла даної системи може призвести до некерованості автомобілем, тому, кожен автомобіліст перед виїздом, в обов'язковому порядку, повинен здійснити контроль на предмет справності даної системи.

Як уже зазначалося, дана система управління - це досить громіздкий вузол, що складається з безлічі компонентів. Основоположними компонентами рульової системи, що забезпечують її працездатність, є- рульова колонка, механізм рульової і привід.

Рульова колонка призначена для здійснення взаємозв'язку руля- основного інструменту автомобіліста для управління, і рульовим механізмом. Конструкційно, рульова колонка представляє з себе вал, який обладнаний різного типу шарнірами, що сприяють кріпленню механізмів даного вузла. Рульова колонка в сучасних авто, зазвичай має рухоме кріплення, що сприяє регулювання інструменту управління-керма під антропометричні дані автовласника.

Рульовий механізм-це основний вузол, який безпосередньо здійснює процес зміни напряму авто. Даний механізм функціонує за методом, так називаемой- черв'ячної передачі. В основу цієї передачі належить ковзання роліка- одного з ключових компонентів даної передачі по зубців черв'яка. Ролик, переміщаючись в залежності від поворотних дій колонки, здійснюваних автовласником за допомогою керма, взаємодіє з сошкою. Сошка є компонентом системи, що здійснює взаємозв'язок вала з рульовою трапецією. Таке пристосування як сошка отримує зусилля від вала- передає його далі-на поздовжню тягу системи. Рульова трапеція- це комплекс, що складається з спряжених між собою тяг (одна- середня і дві-бічні), які, безпосередньо пов'язані з колесами. Функціональні завдання приводу рульової системи - це перерозподіл зусиль від поздовжньої тяги безпосередньо до керованих коліс.

Одним з компонентів системи, функції якого спрямовані на полегшення зусиль, докладених автовласником при здійсненні поворотних дій-є гідропідсилювач керма або ГУР. Це пристосування не тільки полегшує автовласникові проводити маневри, але і, завдяки своїм комплектуючих частин сприяє гасінню коливальних і вібраційних імпульсів, що виходять від дорожнього покриття, а також-сприяє скороченню передавального числа обертання керма. Т.е.- автовласникові немає необхідності проводити повний оборот кермом щоб зробити поворотні дії на незначний поворотний кут.

Не секрет, що всі вузли і механізми рульової системи повинні завжди бути в робочому стані. Як уже отмечалось- вихід з ладу будь-якої, навіть незначної деталі загрожує неприємними наслідками, які несуть ризик для здоров'я людей і цілісності автомобіля. Тому, купуючи комплектуючі частини на дану систему - якістю цих запчастин пренебрегать- не варто. Тому, щоб якісно укомплектувати даний вузол, необхідно користуватися послугами тільки перевірених виробників. Зазвичай, багато автолюбителів вдаються до послуг авторинку, проте якість, пропонованих там товарів іноді бажає бути кращою.

Компанія Статус-М, для власників популярної вітчизняної марки авто як УАЗ, причому, незалежно від модифікації, пропонує якісні комплектуючі частини на рульову систему від відомих брендових виробників по самій «демократичної» вартості. Широкий асортимент товарів даної категорії дає можливість вибору споживачеві як за вартістю, так і виробника, продукцією якого він вже користується і повністю довіряє.