• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Вакуумний підсилювач гальм Газель

Вакуумный усилитель Газель
Вакуумний підсилювач Газель

Вакуумный усилитель Бизнес
Вакуумний підсилювач Бізнес

Р/к вакуумного усилителя
Р/к вакуумного підсилювача

Шланг вакуумного усилителя
Шланг вакуумного підсилювача

Загальні аспекти. Роль «вакуумного підсилювача гальм» в роботі системи.

Кожен автомобіліст представляє важливість такої системи як гальмівна, і розуміє, як важливо мати справну систему, щоб не наразити на небезпеку при пересуванні як людей, що знаходяться в салоні транспортного засобу, так і пішоходів, які опинилися в зоні пересування авто. Не секрет, що система гальмування в автомобілі досить багатоелементними, і від цілісності, якості та нормальної працездатності кожного компонента буде залежати загальна працездатність системи. Природно, компоненти гальмівного вузла некоректно розділяти на ключові і другорядні - кожен елемент відіграє ключову роль. Одним з незамінних компонентів цього складного і важливого вузла є пристосування, що забезпечує належне зусилля, що передається від відповідної педалі автомобілістом до основного циліндра - підсилювач вакуумний. За рахунок такого пристосування як підсилювач, керування автотранспортним засобом стає значною мірою і комфортніше і легше. Можна додати, що такі пристосування як підсилювачі вакуумні, незалежно від марки авто, будь то Газель або ВАЗ - мають ідентичні функціональні особливості, за винятком деяких конструкційних моментів. Щоб зрозуміти важливість такого пристосування як вакуумний підсилювач, необхідно розібратися у функціях, які він виконує, а саме: - в значній мірі підвищує зусилля, що додається автомобілістом при натисканні на відповідну педаль; - в екстрених випадках підвищує ефект гальмування, при цьому значно скорочуючи гальмівний шлях автотранспортного засобу. Функціонально, дане пристосування створює додаткове зусилля при впливі автомобілістом на відповідну педаль за рахунок виникає в системі вакууму (розрідження), і, в разі застосування екстреного гальмування систему починає працювати зі значно більшим ККД. Працює таке пристосування як вакуумний підсилювач за рахунок різниці тиску в камерах, які конструкційно комплектують підсилювач. У нормальному стані цей тиск буде ідентичним і рівнозначним тиску в джерелі розрядження. Конструкційні особливості підсилювача. Конструкційно, таке пристосування як вакуумника являє собою корпус округлої форми. Він - герметичний. Розташований підсилювач в моторному просторі перед відповідною педаллю. На корпусі підсилювача знаходиться основний циліндр. Підсилювачі бувають вакуумні та гідровакуумного. Останній включається в гідравлічну складову приводу. Складається підсилювач вакуумний з герметичного корпусу, діафрагми, що розділяє дві порожнини підсилювача (камер), штовхача педалі, пружини, здійснює зворотні дії і штока поршня. Діафрагма розділяє корпус на дві порожнини - вакуумну і, відповідно-атмосферну. Атмосферна порожнина розташовується з боку відповідної педалі, вакуумна - з боку основного циліндра. За допомогою зворотного клапана вакуумна камера взаємодіє з джерелом створення вакууму.

Принцип функціонування.
Під час силового впливу автовласника на відповідну педаль, зусилля передається на клапан, який, в свою чергу, блокує канал, який пов'язує обидві порожнини (камери) підсилювача. Подальше пересування клапана сприяє взаємодії атмосферної порожнини з самою атмосферою. При цих діях розрядження в камері в значною мірою починає знижуватися. Виникає різниця тиску в порожнинах починає переміщати шток поршня основного циліндра. У момент закінчення гальмування, канал між камерами розблокується і тиск в них починає нормалізуватися, тобто - вирівнюватися. Всі компоненти, в тому числі і діафрагма, під впливом пружини приймають вихідне своє становище. Можна додати, що таке пристосування як підсилювач вакуумний функціонує пропорційно силі впливу на педаль автомобілістом, і чим сильніше буде вплив - тим вище ефект гальмування автотранспортного засобу. У висновку можна додати, що без такого пристосування як підсилювач вакуумний автомобілісту буде складно провести гальмування, особливо - це касаемо гальмівного ефекту в екстрених випадках. У відсутності підсилювача, як уже зазначалося, значно падає ККД, що, в разі екстреного застосування гальма-може привести до непередбачуваних наслідків, пов'язаних з нестачею, саме, гальмівного шляху.

Статус-М - кращі запчастини на Газель

Не секрет, що якісна працездатність однієї з систем управління - гальмівної - залежить від якості комплектуючих її компонентів. З огляду на той фактор, що на вітчизняних магістралях найпопулярнішою маркою є Газель, то і попит на автозапчастини Газель, природно високий. Незважаючи на те, що Газель має досить багато модифікацій, запчастини на цю марку, в більшому випадку -взаємозамінні. Не виключенням є і підсилювач вакуумний Газель. У разі гострої необхідності, автовласники Газелей завжди зможу придбати якісний підсилювач Газель звернувшись в компанію Статус-М. Статус-М це лідер по поставці як заводських автозапчастин, так і від провідних торгових марок не тільки на Газель, але і на багато інших марки авто. Також, автовласникам Газелей рекомендовано звертатися в Статус-М, в разі необхідності придбання будь-яких автозапчастин на Газель, які можуть відноситься як трансмісії або, скажімо, ходової частини. Тільки в Статус-М автомобіліст зможе придбати дійсно якісну автозапчастин не тільки на малотоннажку Газель, так і на інші марки, причому як вітчизняного виробництва, так і імпортного. Тому, автовласникам, щоб захистити себе від покупки неякісного товару, рекомендується звертатися до таких компаній як Статус-М, де можна придбати товари найвищої якості за найбільш «демократичної» вартості.