• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Задній гальмівний циліндр Газель

Цилиндр тормозной рабочий Газель
Циліндр гальмівний робочий

Р/к цилиндра тормозного
Р/к циліндра гальмівного

Переходник резьбы (соединитель)
Перехідник різьблення

Трубка тормозная Газель
Трубка гальмівна

Як уже не раз зазначалося, гальмівна система в авто- це одна з систем, що забезпечує керованість авто в момент пересування. З огляду на конструкційну складність даної системи, можна сказати, що від нормального функціонування кожного компонента безпосередньо залежить якість роботи всього гальмівного вузла, і в разі пошкодження або поломки одного з компонентів-під загрозою, в першу чергу, буде нормальна керованість автомобіля. Тому, кожен автомобіліст, перш ніж виїхати на жваву магістраль поряд з рульовим керуванням повинен переконатися в нормальній працездатності і гальмівної.

Незважаючи на складність гальмівного вузла, принцип його функціонування мало- не складний. Одним з компонентів, від якого залежить якісна робота системи-це робочий циліндр. Конструкційно, циліндр (робочий) комплектує кожне колесо авто, і є, по суті, поршнем, який, впливаючи за допомогою напору (Тиску) рідинного середовища на колодки, здійснює гальмівний процес. Тобто, циліндр-це пристосування гальмівного вузла, який функціонально перетворює напір рідинного речовини в системі в певний механічне зусилля. Це зусилля, впливаючи на колодки, приводить їх в рух, т.е.- змушує їх притискатися до диска або барабану.

Циліндри (робочі), в залежності від типу системи, поділяються на дискові і, відповідно - барабанні. Процес гальмування і роль робочих циліндрів в цьому процесі можна описати таким чином. автовласник, силовим методом, впливаючи на відповідну педаль допомогою штока в основному циліндрі призводить в рух його поршень. У слідстві ходу поршня основного циліндра, гальмівне речовина під напором починає задіяти вже циліндри робочі. Поршні, комплектуючі робочі циліндри, приходячи в рух під напором рідинного середовища починають впливати на колодки, які, переміщаючись, починають притискатися до гальмівним механізмам (дискам або барабанах).

Будь-яка несправність гальмівного вузла може привести до самих непередбачуваних наслідків. незадовільна робота робочих циліндрів може бути пов'язана тільки з неякісним гальмівним речовиною, який використовується автовласник або неякісними, або зношеними компонентами, комплектуючі робочий циліндр. характерними ознаками, що вказують на ненормальну роботу циліндрів є- непередбачене зниження рівня гальмівної рідинного середовища в бачку або Непрямолінійність пересування авто в процесі гальмування. Природно, автовласникові необхідно вжити заходів щодо якнайшвидшого усунення несправностей, щоб ця несправність не спричинила більш серйозні наслідки.

Попит на запчастини, зазвичай, обумовлюється не тільки схильністю автомобіля до різних видів поломок, але і ступенем популярності авто. Не секрет, що Газель це одна з найбільш затребуваних малотоннажек на пострадянському просторі. Газель, завдяки довгому модельному ряду, використовується практично у всіх сферах перевезень. Природно, і запчастини на Газель користуються чималим попитом. ринок автозапчастин переповнений автозапчастинами саме на Газель, де ціни, в залежності від виробника мають досить широкий діапазон. Однак, необхідно пам'ятати, що Газель це авто, яке використовується не тільки для пересування в місті, а й в умовах бездоріжжя, причому, іноді, на досить великі відстані. Тому, якщо Газель буде укомплектована неякісними запчастинами, то, природно, все навантаження, що впливають на авто вона довго не витримає. Тільки якісні запчастини можуть гарантувати тривалу і безремонтний експлуатацію авто, навіть в екстремальних ситуаціях.

Статус-М є провідною компанією в Україні з постачання і реалізації тільки високоякісних запчастин, в тому числі і на Газель. З огляду на той фактор, що така система, як гальмівна - є однією з ключових механізмів управління, то якістю запчастин саме на цю систему нехтувати категорично - не рекомендується. Звернувшись в компанію Статус-М, автовласники Газелей, і не тільки, гарантовано отримають товари, які якісно укомплектують транспортний засіб. Також, серед широкого асортименту аналогів, автомобілісти зможуть придбати і заводські запчастини, т.е.- оригінальні (в тому числі і на Газель, причому будь-якої модифікації) за вартістю від виробника.