• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Гальмівні колодки автомобіля Газель

Колодки передние Газель
Колодки передні Газель

Колодки передние NEXT
Колодки передні NEXT

Колодки задние Газель
Колодки задні Газель

Накладка колодок Газель
Накладка колодок Газель

Гальмівні колодки Газель

Для підвищення безпеки руху на дорогах ще за старих часів були придумані гальмівні колодки. Це частина гальмівної системи, яка шляхом натискання гальмівного диска на поверхню колеса автомобіля, скидає швидкість і зупиняє його. Головне завдання колодок - працювати при будь-яких погодних умовах.

Існує два типа конструкцій гальм барабанні і дискові.

Різниця

Колодки гальмівні задні на Газель встановлюються на задній міст переважно барабанного типу. Вони менш зношуваність і прості у виготовленні, але схильні до перегріву. Барабанні гальмівні колодки мають форму півкіл і розташовані всередині барабана. Придавивши на гальма, розходяться в сторони і розпирають диск зсередини до повної зупинки транспорту. Так як на передньому мосту навантаження на гальма в 2 рази сильніше, то на колеса ставлять колодки передні для Газелі дискового типу. Вони більш ефективні, не перегріваються, але швидко зношуються. При натисканні на педаль гальма плоска дискова система, що знаходиться на колесі, затискає його, і автомобіль починає втрачати швидкість, поступово зупиняючись.

Обслуговування

Гальмівні колодки на Газель та інші автомобілі, обрані відповідно до характеристиками даного транспортного засобу, пред'являють до себе менше вимог в процесі використання. Перевірка стану та обслуговування передніх і задніх гальм у Газелей повинна проводитися не менше двох разів на рік. Знос колодок залежить від їх якості, стилю їзди машини, стану диска.

Пере встановити задні колодки Газелі можна після пробігу автомобілем 120 тисяч км, а заміна передніх колодок Газелі Некст через 35-50 тисяч км. Заміна колодок виробляється тільки попарно. Не можна відкладати заміну колодок і тим самим наражати на небезпеку не тільки своє життя, а й життя інших учасників дорожнього руху.

Купити гальмівні колодки Газель, задні і передні, а також інші елементи гальмівної системи Газель усіх модификацій Ви можете в нашому магазині