• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Ходова Газель

Амортизаторы Газель
Амортизатори

Рессоры Газель
Ресори

Кронштейн амортизатора Газель
Кронштейн амортизатора


Кронштейн ресор

Ходова частина в Газель - основна сполучна ланка між кузовом і колісними парами. Ця частина автомобіля дозволяє зручно почувати себе в машині як водієві, так і його пасажирам. Велику частину навантажень під час руху автотранспорту, переймає на себе саме ходова, і завдяки своїй конструкції зменшує їх.
До головних елементів ходовою відносяться:
- рама з кузовом,
- колеса,
- підвіска;
- мости

Кожен з вказаних блоків відповідає за свою область, в комплексі забезпечуючи плавний хід автомобіля, мінімізує навантаження під час руху на кузов. Безумовно, в автомобілі є і інші важливі елементи, що забезпечують злагоджену роботу усієї системи ходової частини.

Так ресори на Газель - в першу чергу піддаються поломкам і швидкому зносу, оскільки несуть велике навантаження при перевантаженні і нерівностях на автодорогах. Ресора, в усіх вантажних машинах виконана за стандартном - цілісний міст (балка) на подовжніх ресорах, які є спереду і ззаду. Цей тип вантажопідйомних автомобілів використовують максимально, що і стає причиною частих поломок ходової. У ходовій, задня і передня ресора на Газель виконують практично однакову функцію, за винятком того, що передня несе на собі високу міру гнучкості і міцності. З метою збільшення вантажопідйомності, для передньої підвіски застосовується додатковий лист ресори на Газель, який послабляє ударні навантаження, що впливають безпосередньо на комфортну їзду.

Сайлентблок на Газель або інший автомобіль має дві металеві втулки з гумовою вставкою між ними. Цей елемент запчастини, за рахунок пружної вставки між втулками, сполучає деталі і зменшує коливання, що направляються від одного вузла до іншого. Сайлентблок ресори на Газель експлуатуються набагато довше за самі ресори, що стало можливим завдяки модернізації кронштейн ресори на Газель (збільшена голівка болта, а шайба прибрана).

Відбійник ресори на Газель не менш важлива деталь автомобіля. Він знаходиться між металевими деталями для обмеження руху деталей, при їх остаточному стискуванні. Таким чином, не допускається виникнення різких ударів об кузов, і подовжується термін експлуатації елементу.

Така ж автозапчастина як драбина на Газель, цілком може бути причиною виникнення перекосів мостів, із-за її слабшання. Тому автослюсарі рекомендують періодично перевіряти стан її затягування.
Ну і звичайно амортизатор на Газель - потрібний для забезпечення плавного руху і контакту колеса з дорожнім покриттям при підвищених швидкостях, а також комфортного управління. На сьогодні робляться масляні і газові різновиди амортизаторів.
На сайті нашої компанії можна завжди замовити:
- амортизатори;
- ресори на Газель;
- кронштейни амортизатора на Газель;
- кронштейн ресори
і багато що інше за прийнятною вартістю.

У нас можна підібрати автозапчастини на автомобілі марки Газель різноманітних модифікацій, як оригінальні, так і їх аналоги.