• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Запчастини для двигуна
Газель

Блок і головка циліндрів
Блок і головка циліндрів

механізм газорозподілу
Механізм газорозподілу

Прокладки двигуна
Прокладки двигуна

Кривошипно - шатунний механізм
Кривошипно - шатунний механізм

В середині 90-х років один з сегментів російської автомобільної промисловості зайняла нова модель сімейства ГАЗ – ГАЗ 3302, більш відома за назвою «Газель». За цей час з конвеєра ГАЗ зійшли нові моделі і модифікації Газелі, і на сьогоднішній день цей автомобіль є найпопулярнішим малотоннажним автомобілем на пострадянському просторі.
Сучасні Газелі обладнали двигунами внутрішнього згорання, що працюють на бензиновому (наприклад, двигун УМЗ 4216) Cummins ISF). Перший двигун Газель ЗМЗ- 402 (виробництва Заволзького моторного заводу) встановлювався на моделі сімейства Газель до 2006 року. Ці двигуни були дуже популярні, завдяки тому, що мали просту конструкцію, і на них легко було знайти запасні частини для ремонту. На зміну йому прийшли сучасніші вдосконалені мотори Газель (ЗМЗ- 406, УМЗ 4216). Наприклад, двигун УМЗ 4216 отримав інжекторну систему вприскування бензину. Дизельні двигуни Газель не менш популярні, завдяки меншій витраті палива. У 2010 році на автомобілі почали встановлювати американські мотори Cummins ISF китайського виробництва.
Оновний принцип роботи двигунів Газелі
Незважаючи на різноманітність модифікацій, усі двигуни внутрішнього згорання, встановлювані на автомобілі Газель, працюють за єдиним принципом. Паливно-повітряна суміш при попаданні в камеру згорання стискається і запалюється від свічок запалення. Тиск, що утворюється при згоранні палива, приводить в рух поршень. Переміщуючись вниз, поршень приводить в рух колінчастий вал, а повертаючись назад виштовхує відпрацьовану легко-паливну суміш у вихлопну систему Газелі.
Основні функціональні вузли:

Техничнє обслуговування і ремонт двигунів Газель
Регламентовано технічне обслуговування бензинових двигунів Газелі проводиться кожні 12 000 км пробігу. Для дизельних двигунів це значення становить 15 000 км. Під час технічного обслуговування необхідно проводити заміну витратних матеріалів, періодично міняти фільтри і проводити діагностику електрообладнання.
Ремонт двигунів, що встановлюються на автомобілі Газель, не складають складності для кваліфікованих фахівців, головне грамотно провести діагностику і знайти якісні деталі для ремонту або заміни пошкоджених вузлів.
Наша компанія спеціалізується на автомобілях Газель і пропонує оригінальні заводські запчастини і їх аналоги для технічного обслуговування і ремонту двигунів :

У нас ви також зможете знайти якісні аналоги деталей, які можуть встановлюватися на мотори Газелі.