• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Паливна система
Газель

Карбюратор
Карбюратор

Р\к карбюратора
Р/к карбюратора

Насос топливный
Насос паливний

Р/к насоса топливного
Р/к насоса паливного

Топливопровод
Паливопровід

Форсунки
Форсунки

Бак топливный Газель
Бак паливний Газель

Трубки
Трубки

Паливна система Газель - це система, що забезпечує подання в циліндри двигуна під час робочих режимів, необхідний об'єм пального. Ця система має наступну будову:

Паливний бак на Газель монтується хомутами і кронштейнами. На паливному баку є пробка, яка оснащена запобіжною заслінкою, клапаном розрідження. У разі надмірного тиску (10-18 кПа) в паливному баку відбувається спрацьовування запобіжної заслінки, клапан розрідження реагує при розрідженні в паливному баку (не більш 3 кПа). Примусово робити заливку додаткової кількості палива у бензобак Газель забороняється.
Паливний насос на Газель створює розрідження, у свою чергу паливо проходить через топливозаборник і поступає в корпус фільтру-відстійника по паливопровіду. Надалі, пальне поступає через фільтрацію тонкого очищення в карбюратор на Газель. У карбюратор Газель спрямовуються повітряні маси використовуючи повітряний фільтр, з метою створення робочої суміші.
Насос паливний Газель буває декількох конфігурацій - роликовим, відцентровим і шестерним. Паливний насос на Газель зовнішній і погружной представлений в двох варіантах.
Форсунки на Газель потрібні для вступу пального в певній кількості, розпиляли у впускному колекторі і утворення легко-паливного з'єднання. Робляться форсунки в декількох модифікаціях залежно від вживаного методу уприскування : п'єзоелектрична, електрогідравлічна, електромагнітна. Модуль бензонасоса на Газель - загальний комплекс деталей і механізмів для подання горючого, такого, що складається з: електробензонасоса, датчика палива, що вимірює рівень, сполучної клеми, стабілізатора величин тиску, паливозабірника з фільтром для грубого очищення палива.
Паливний бак на Газель виконується з 3 мм цілісного листа алюмінію - металу з відомим своїми антикорозійними характеристиками. Алюмінієвий бак на Газель не схильний до іржі, не протікає, міцний і легкий, з терміном експлуатації в декілька десятиліть.
На сайті нашого інтернет-магазину ви завжди зможете придбати будь-які комплектуючі в різній кількості для надійної роботи паливної системи вантажних транспортних засобів марки Газель (оригінальні запчастини і аналоги не менш високої якості) :

Також у нас представлена і безліч інших автозапчастин для цього класу транспортних засобів, за прийнятною вартістю. Оформити своє замовлення Ви можете через онлайн-кошик нашого сайту або звернутися до наших менеджерів в телефонному режимі для надання інформації, що цікавить.