• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Паливна система Газель

Карбюратор
Карбюратор

Р\к карбюратора
Р/к карбюратора

Насос топливный
Насос паливний

Р/к насоса топливного
Р/к насоса паливного

Топливопровод
Паливопровід

Форсунки
Форсунки

Бак топливный Газель
Бак паливний Газель

Трубки
Трубки

Паливна система Газель - система, що забезпечує подачу в циліндри двигуна, необхідний обсяг паливної суміші. Ця система має таку будову:

- паливний насос (бензонасос),
- паливний бак Газель (бензобак);
- паливопровід;
- фільтр-відстійник,
- фільтраційну систему повітряного та тонкого очищення;
- карбюратор.

Паливний бак (бензобак) Газель монтується на хомутах та кронштейнах. На паливному баку є пробка, яка оснащена запобіжною заслінкою – клапаном розрідження. У разі надмірного тиску в паливному баку відбувається спрацьовування запобіжної заслінки. Примусово заливку додаткової кількості гарячого в бензобак в Газель забороняється.
Паливний насос Газель створює дію розрідження, у свою чергу паливо проходить через паливозабірник і надходить у корпус фільтра-відстійника з паливопроводу. Надалі, пальне надходить через фільтрацію тонкого очищення в карбюратор Газель. У карбюратор на Газель прямують повітряні маси використовуючи повітряний фільтр, з метою створення робочої суміші.
Насос паливний на Газель (або бензонасос Газель) буває декількох конфігурацій – роликовим, відцентровим та шестерним. Паливний насос на Газель зовнішній та занурювальний представлений у двох варіантах.
Форсунки на Газель необхідні для надходження пального у певній кількості, розпилення у впускному колекторі та утворення повітряно-паливного з'єднання.Виробляються форсунки в декількох модифікаціях залежно від методу впорскування: п'єзоелектрична, електрогідравлічна, електромагнітна.
Модуль бензонасоса на Газель — загальний комплекс деталей та механізмів для подачі пального, що складається з: електробензонасоса, датчика вимірювального рівня палива, сполучної клеми, стабілізатора величин тиску, паливозабірника з фільтром для грубого очищення палива.<

На сайті нашого інтернет-магазину ви завжди зможете придбати будь-які комплектуючі в різній кількості для надійної роботи паливної системи вантажних транспортних засобів марки Газель (оригінальні запчастини та аналоги не менш високої якості):
- карбюратор;
- ремкомплект карбюратора;
- насос паливний (бензонасос);
- ремкомплект паливного насоса;
- паливопровід;
- форсунки;
- бак паливний Газель (бензобак);
- трубки.

Також у нас представлено безліч інших автозапчастин для даного класу транспортних засобів, за прийнятною вартістю. Оформити своє замовлення Ви можете через онлайн-кошик нашого сайту або звернутися до наших менеджерів у телефонному режимі для надання інформації, що цікавить.