• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Кузов Газель

Замки/механизмы
Замки / механізми

Коврики и уплотнители
Килимки та ущільнювачі

Обивка
Оббивка

Передняя часть
Передня частина

Задняя часть
Задня частина

Кузов будь-якого автотранспортного засобу - його основна несуча конструкція, причому сама габаритна.
Кузов Газелі різниться в залежності від призначення (вантажні, пасажирські, вантажопасажирські). До елементів кузова відносяться, крім самого несучого кузова, який може бути суцільнометалевим, рамним чи іншого виду, і знімні деталі: бампер на Газель, дзеркала, скла та склопідйомники, елементи салону і багато інших.

Безпека людей, що знаходяться в автомобілі під час руху, і збереження особистих речей і товару, розташованих усередині, покликаний забезпечити замок двері Газель. Кожен замок, в залежності від того, в якому місці кузова він розташований, виконує свою функцію: будь то замок задніх дверей Газель, де розміщується багажний відсік, для водійських дверей або переднього пасажирського місця, або ж замок зсувних дверей Газелі - всі вони, крім збережених функцій, перешкоджають проникненню всередину сторонніх осіб. Дверні замки повинні забезпечити щільне закриття дверей і зручну експлуатацію. Функціонування автозамки здійснюється за допомогою механізму замка дверей Газель. Механізми бувають запірні, важільні і блокують.
Загальновідомий факт, що біля дверей, розташованої з правого боку кузова Газель, петлі провисають набагато частіше, ніж з боку водія. Це пояснюється тим, що пасажири при посадці спираються на двері всією масою тіла. Якщо вам потрібно замінити петлі двері Газелі, звертайтеся в нашу компанію. До того ж, щоб двері щільно закривалися, не було шуму, свисту і протягу, потрібно вчасно замінювати по периметру рамки ущільнювач двері Газель. Зовні він являє собою смугу гуми, яку укладають на місце щілин між дверима і днищем або стінками. Щілини утворюються в період інтенсивної експлуатації, через них в салон потрапляє бруд і пил. Ущільнювач для Газелі успішно впорається з цими проблемами. Якщо вам треба буде пройти техогляд або замінити деякі вузли або деталі салону, такі як решітка радіатора Газель, обшивка Газель, килимок Газель або будь-які інші, звертайтеся в нашу компанію, що є надійним і стабільним постачальником всіх елементів і деталей для полуторки, щоб придбати якісні та надійні запчастини і комплектуючі, представлені в каталозі.
З запчастинами від нашої компанії ваша Газель завжди буде як нова, а пересування на ній - комфортним і безпечним.

Наша компанія пропонує широкий асортиментний ряд деталей і запчастин для різних моделей кузовів Газелі:

• Замки та механізми;
• Килимки та ущільнювачі;
• Оббивка;
• Двері;
• Передня частина;
• Задня частина.