• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Система охолодження
Газель

Радиатор охолодження
Радиатор охолодження

Патрубки
Патрубки

Термостат
Термостат

Насос водяний
Насос водяний

Бачок розширювальний
Бачок розширювальний

Вентилятор
Вентилятор

Система охолодження Газель

Будь-який автомобіль вимагає періодичного технічного обслуговування і ремонту - це, в першу чергу, необхідно для забезпечення безпеки водія і пасажира. При проведенні ремонтних робіт важливо, щоб деталі і вузли замінювалися на якісні і надійні аналоги.

Особливості роботи та обслуговування системи охолодження

Будь-який двигун сучасного автомобіля має систему охолодження, і двигуни "Газель" не виключення. Коректна робота системи охолодження забезпечує захист силового агрегату від переохолодження та перегріву, а це у свою чергу дозволяє запобігти серйозним неполадкам, руйнування вузлів і елементів і уникнути серйозного ремонту. Крім того, будь-які збої в роботі автомобіля можуть привести до украй негативних наслідків для водія і пасажирів.

У будь-якій системі охолодження "Газелі" є компоненти і вузли, кожен з яких виконує свою певну функцію:

Система охолодження у Газель досить типова і характерна для систем охолодження сучасних автомобілів. Але, звичайно, вона має і свої особливості, які необхідно враховувати при обслуговуванні і ремонті автомобіля.

Компанія "Статус-м" не перший рік спеціалізується на реалізації автозапчастин "Газель". У нашому каталозі ви знайдете величезний асортимент деталей, необхідних для обслуговування автомобілів модельного ряду "Газель". У нас є як оригінальні заводські деталі і вузли, так і аналоги високої якості, перевірені і протестовані не один раз.