• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Кузовні запчастини УАЗ

Замки/механизмы<
Замки / механізми

Коврики и уплотнители
Килимки та ущільнювачі

Обивка
Оббивка

Двери
Двері

Передняя часть
Передня частина

Задняя часть
Задня частина

Авто марки УАЗ різних модифікацій завжди візитною карткою був його кузов. Різновид модифікацій «УАЗик» досить велика, а ось основна конструкція кузова має тільки кілька варіантів. Самі распространенние- це фургон або, як його називають-«буханець» і типова конструкція позашляховика. Природно, багато що залежить від сфери застосування. Авто марки УАЗ можуть бути пасажирськими (мікроавтобуси), вантажопасажирськими і вантажними. Природно, кузов кожної модифікація цієї марки повинна відповідати цій сфері застосування, т.е.- внутрішньої «начинкою». Знову ж-все залежить від конструкції кузова. Кузов звичного нашому оку УАЗ має в своїй комплектації знімні дуги тент з брезенту, знімні засклені надставки, які розташовані на дверях авто, четверо дверей і пятая- в задній частині кузова для можливої завантаження багажу. Кузов авто марки УАЗ комплектується на міцній і досить жорсткої на предмет крутіння лонжеронной рамі..

Кузов, який є основою всіх авто, для автомобілів марки УАЗ зіграв особливу роль. Адже, завдяки конструкції кузова автомобілі УАЗ з моменту перших випусків завжди були впізнавані. Кузов для авто марки УАЗ, втім, як і для інших марок авто, служить, по-перше, для кріплення основних автоагрегатів і вузлів, які забезпечують «життєдіяльність» авто, а також для комфортного пересування автовласника і його попутників в салоні. УАЗ- це, як відомо, авто, яка відрізняється досить містким салоном, а також відмінними ходовими якостями, за що і отримала народне визнання не тільки на просторах колишнього СРСР, а й за його межами.

Адже не дарма ці вітчизняні позашляховики особливо користувалися успіхом у силових структур, медицині і в сільському господарстві. Багато керівні чини використовували саме цю марку авто, завдяки її ходових якостей. Конструкційно, багато комплектуючі механізми і пристосування мають прямий контакт з кузовом.

Кузов, як конструкція має свої елементи, які діляться на знімні і не знімні.
До знімним елементам кузова можна віднести радіаторну решітку, капотную кришку, передні двері обох сторін, передні крила. Це те, що стосується передньої частини кузова. У задній частині кузова, до знімних частин належать- задні крила обох сторін, кришка бензобака, двері багажного відділення. Так само існують автоелементи, які, так би мовити, встановлюються на зварювання, тобто нес'емние- рамка радіатора, петля капотной кришки, опора пружини стійки підвіски, щиток передньої частини кузова, лонжерон, буксир. Перераховані вище автоелементи являють собою кузовне залізо. Так само, стаціонарних елементів кузова можна вважати внутрішні панелі всіх дверей. Але існують і деталі кузова, які виконані з інших матеріалів, і які є невід'ємною частиною конструкції кузова. - бампер (передні і задні), дзеркала, бризковики. Ці елементи не тільки грають роль облицювання авто, а й виконують деякі функції, що забезпечують безпеку при русі. Природно, ремонту або заміні автоелементов кузова легше піддаються знімні деталі. Досить тільки і меть кілька демонтажних інструментів і деталь вже від'єднана від основи. Ремонт незнімних частин краще довірити фахівцям з автосервісу, у яких є відповідна апаратура.

Як вже ми відзначали, конструкція кузова виготовлена таким чином, що завдяки її особливостям до нього монтуються всі системи і автомеханізми, що забезпечують повноцінну роботу машини, починаючи від силового агрегату і закінчуючи колесами. Природно, деякі компоненти не мають прямого контакту з кузовом щоб уникнути нормальної, комфортної поїздки, але вони з'єднані за допомогою сполучних механізмів, функції яких спрямовані на зменшення ступеня коливань і вібрацій та інших негативних факторів, які можуть спровокувати як робота силових агрегатів авто, так і саме дорожне покриття. А з огляду на умови, в яких зазвичай використовується дана марка авто і по сей день-ці автоелементи повинні бути особливо міцними і надійними.

Коли всі системи в зборі і надійно взаємопов'язані з кузовом, для рядового користувача авто залишається самий, напевно важливий фактор-це зовнішній і внутрішній інтер'єр авто. Зовнішня частина кузова, як ми вже говорили, має свої знімні облицювальні автоелементи, які підкреслюють стиль і зовнішній інтер'єр авто. Останнім часом на ринку автотоварів з кожним днем з'являються все нові і цікаві додаткові елементи «оперення», які за бажанням автовласника можуть доповнити заводські елементи своїм неповторним колоритом. Внутрішня частина кузова, тобішь - салон, має свої автоелементи, які додають комфорт в загальний внутрішній інтер'єр авто. Це і оббивка авто, килимки, сидіння. Кожен автоелемент внутрішнього інтер'єру виконуючи свої функції, забезпечують всім, що знаходиться в салоні затишок, комфорт і чистоту. Автомобілі марки УАЗ відрізняються не такою великою кількістю модифікацій, причому старі модифікації «УАЗик» донині, з успіхом колесять наші автомагістралі поряд з новими розробками фахівців з УАЗ. Тому у споживачів є широкий і, досить приємний, вибір авто цієї народної марки авто виходячи зі своїх запитів і бажань.

Автозапчастини на вітчизняний позашляховик «УАЗ», виходячи з величезної популярності цієї марки авто, досить широко представлені на нашому ринку автозапчастин. Але величезна кількість-не завжди відповідної якості. Іноді, безвідповідальні реалізатори можуть під виглядом оригінальної автозапчастини, так би мовити, «втілити» звичайну підробку, яка навіть не сертифікована. Тому, якщо хочете, щоб Ваше авто радувало довгий час - придбайте автотовари тільки у перевірених компаній.

Компанія Статус-М пропонує автозапчастини на «УАЗ» різних модифікацій як «оригінального походження», так і від відомих брендових виробників, продукція яких сертифікована і пропонується компанією по найрозумнішою вартості.