• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Гальмівна система ВАЗ

Тормозной диск
Гальмівний диск

Тормозной барабан
Гальмівний барабан

Суппорт
Супорт

Цилиндр тормозной главный
Циліндр Гальмівний головний

Вакуумный усилитель
Вакуумний підсилювач

Тормозные колодки
Гальмівні колодки

Трубки и шланги
Трубки і шланги

Цилиндр тормозной рабочий
Циліндр гальмівний робочий

Гальмівна система-це вузол, в обов'язки якого входить найголовніша задача при пересуванні авто- забезпечення повної безпеки людей як в салоні авто, так пішоходів, які знаходяться в зоні пересування авто. По суті, ця система визначає пересування авто в тій чи іншій ситуації, коли з'являється необхідність міняти швидкість ходу авто.

Гальмівна система, зазвичай розділяється на два типи-робоча, вона ж основна, і стояночная, яка грає роль допоміжної, але в той же час, необхідної для забезпечення тієї ж безпеки. За допомогою педалі, що перебуває в салоні авто, автоводії контролює хід руху своє авто шляхом зміни швидкості, аж до повної зупинки. Маневри, які здійснюються власником авто під час паркування або інших, аналогічних пересувань так само не обходяться без застосування гальмівної системи. Гальмо стоянки сприяє заклинювання колісної пари в момент тривалої стоянки авто, і повністю виключає мимовільне приведення авто в рух, включаючи зовнішні чинники.

Гальмівна система, як досить громіздкий і складний вузол комплектується з численних авто компонентів. А саме, в систему входят- педаль гальма, за допомогою якої автовласник здійснює гальмування. Місцерозташуванням педалі гальма, як відомо, є салон авто. Далі, вузол комплектується гальмівними циліндрами (один з яких- основний, він же вважається головним, і, відповідно, робочі циліндри, якими забезпечені гальмівні автомеханізми всіх коліс авто). Спеціальні трубки здійснюють постійний рух гальмівної середовища в системі, а вакуумний підсилювач сприяє полегшенню силових зусиль автовласника при здійсненні гальмування. Так само в систему входить безліч кріпильних автодеталей, які, виходячи зі своїх особливостей, призначені для свого забезпечення якісного з'єднання між собою всіх автоелементов системи.

Гальмівна система на «ВАЗі» - двоконтурного типу. Цей фактор сприяє здійсненню гальмування навіть в ситуації, коли стався збій в роботі одного з контурів. Пара задніх коліс забезпечуються барабанними автомеханізмамі, де двухпоршневой циліндр встановлює необхідний зазор між колодкою і барабаном. Пара передніх коліс, забезпечуються дисковими автомеханізмамі з наявністю, так званої, "свободноплавающей скоби". У режимі гальмування поршень щільно починає притискати внутрішню гальмівну колодку до гальмівного диску, а "свободноплавающая скоба", тим самим, зміщуючись в обратнопротівоположном напрямку, починає притискати вже зовнішню колодку.

Автовласникові, щоб увійти в режим гальмування необхідно за допомогою силового впливу автовласником на педаль заповнити систему гальмівний середовищем, що знаходиться в ємності основного циліндра. Щоб повністю забезпечити всі автомеханізми гальмівний рідинної середовищем, вакуумний підсилювач сприяє тиску, під яким ця рідина і поширюється по системі.

Гальмо стоянки або «ручник» на «ВАЗах» розташовується в салоні, праворуч від водійського місця. Важіль ручного гальма з'єднаний з автогальмового елементами задніх, ведучих коліс, посередництвом спеціального троса. При натягуванні цього троса за допомогою конструкційно передбаченого системою коромисла, в гальмівних автомеханізмах задніх коліс відбувається рівномірна натяжка важелів, які "спираючись" на планки, розсовують в протилежні сторони гальмівні колодки. Відбувається, так би мовити, ручне гальмування з частковим заклинюванням задньої пари коліс. Цей вид гальмування, за умови нормального функціонування всіх її автоелементов, повністю виключає мимовільне пересування авто навіть за умови фізичного впливу. Для відключення "ручника", автоводіям досить потягнути важіль, при цьому натиснувши гашетку в торці і опустити його вниз.

Ніколи не можна забувати, нормально функціонуюча автогальмового система Вашого авто- це основа здоров'я і безпеки не тільки Ваша і Ваших попутників, а й оточуючих людей, що знаходяться в зоні пересування Вашого авто.

Компанія Статус-М має досить великий асортимент автотоварів, комплектуючих як гальмівний вузол, зокрема, так і інші автосистеми Вашого авто. На Ваш вибір надані автозапчастини як оригінального походження, так і від компаній,що не один рік спеціалізуються на випуску автопродукції найвищої якості. Вартість всіх автотоварів в нашій компанії значно нижче ринкових цін.