• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Гальмівна система Газель

Тормозной диск
Гальмівний диск

Тормозной диск
Гальмівний барабан

Суппорт
Супорт

Цилиндр тормозной главный
Циліндр гальмівний головний

Вакуумный усилитель
Вакуумний підсилювач

Тормозные колодки
Гальмівні колодки

Трубки и шланги
Трубки і шланги

Цилиндр тормозной рабочий
Циліндр гальмівний робочий

Як відомо, Газель - найпопулярніший на пострадянському просторі автомобіль, який використовується в комерційних цілях при перевезенні різних товарів і вантажів. Справна гальмівна система для будь-якого автомобіля має первинне значення, а вже тим більше, коли йдеться про важку навантажену машину.

На автомобілі марки Газель встановлені 3 незалежних системи гальмування:

Робоча гальмівна система Газелі - гідравлічна. Її робота грунтована на використанні робочій рідині. Гальмівні механізми колодки, барабанного типу.


Системи гальмування з гідравлічним приводом включають наступні основні елементи:

Передній і задній контури робочої гальмівної системи Газелі працюють незалежно. Якщо один з контурів не виконує своїх функцій, гальмування забезпечується за рахунок підключення запасної системи гальмування. При цьому слід врахувати, що гальмування відбувається менш ефективно.
Система стоянки призначена для нерухомого утримування автомобіля на дорозі (на стоянці, підйомі і так далі). Механічний привід передає гальма на задні колодки Газелі.
При гальмуванні автомобіля основне навантаження лягає на гальмівні колодки, тому важливо забезпечити їх надійним кріпленням. Для цього передбачений спеціальний елемент - супорт. Під час гальмування саме супорт притискає гальмівні колодки до задніх і передніх гальмівних дисків Газелі. До цього елементу пред'являються досить жорсткі вимоги.
Під час технічного огляду автомобіля перевіряються ті, що направляють супорта, пильовики супорта, скоби супорта Газелі і так далі. Для ремонту цього елементу спеціальні оригінальні ремкомплекти супорта на автомобіль Газель.

Наша компанія пропонує як оригінальні запчастини, так і аналоги для гальмівної системи: