• (067) 215-75-72
  • (095) 275-75-72
  • (073) 275-75-72
Написати директору

Запчастина на авто сімейства ВАЗ

Трансмиссия ВАЗ
Трансмісія

Выхлопная система ВАЗ
Вихлопная система

Система охлаждения ВАЗ
Система охолодження

Тормозная система ВАЗ
Гальмівна система

Фильтра ВАЗ
Фільтра

Ходовая ВАЗ
Ходова

Электрооборудование ВАЗ
Електрообладнання

Двигатель ВАЗ
Двигун

Электрооборудование ВАЗ
Рульове управління

Топливная система ВАЗ
Паливна система

Система смазки ВАЗ
Система змазки

Кузов ВАЗ
Кузов

Будь-який автомобіль, якої б він марки не був, завжди потребує постійного технічного обслуговування. Техобслуговування авто це не завжди просто діагностика окремих систем «життєзабезпечення» авто. Найчастіше після огляду фахівці видадуть «рецепт» на придбання автоелементов, які вимагають заміни. З моменту створення автомобіля автозапчастини завжди вважалися його супутником. Наявність потрібних автозапчастин в автосервісах або автомагазинах безпосередньо залежало від популярності авто, на яке потрібно та чи інша запчастина, в даному регіоні.
Напевно на пострадянському просторі популярнішою авто марки ВАЗ складно знайти. У порівнянні з елітними авто, що випускаються автогігантом ГАЗ (Волга, Чайка), «Жигулі» вважалися більш «народним» автомобілем. Адже в ті часи авто не вважалося засобом пересування, а розкішшю. А продукція автоконцерну ГАЗ була практично не доступна для звичайного споживача. Тому в місті Тольятті в 1966 році урядом було прийнято рішення про створення автомобілебудівного заводу, продукція якого була б доступна більш широким верствам населення, ніж продукція ГАЗу. У 1971 році з конвеєра автоконцерну ВАЗ зійшов перший автомобіль-ВАЗ-2101 або «копійка» на базі італійського популярного в ті часи Fiat-124. Незважаючи на великий достаток іномарок в наш час, все-таки продукція автоконцерну ВАЗ, або як він зараз називається - ПАТ «АвтоВАЗ», ще не втратила свою популярність. Все-таки, не одне покоління користувалося послугами цієї марки авто, тому і народне визнання триває з того часу і по цей час. З дня заснування підприємства і по наш час фахівці з ВАЗа постійно радували своїх шанувальників новими розробками. Кожна нова модель «Жигулів» або «Лад» мала свої відмінні риси, завдяки яким ці автомобілі були легкоузнаваеми не тільки на просторах колишнього СРСР, а й далеко за її межами.

Можна відзначити, що, незважаючи на наявність своїх, висококваліфікованих фахівців, концерн ВАЗ постійно співпрацював із зарубіжними компаніями. Біля витоків заснування - це був концерн Fiat. З 2012 року було створено спільне підприємство Alliance Rostec Auto BV, куди входить ПАТ «АвтоВАЗ» і альянс Renault-Nissan. Завдяки цій співпраці автоконцерн ВАЗ, крім автомобілів марки «Lada» різних модифікацій (Kalina, Granta, Priora, Lada Niva, Lada 4x4 Urban), почав випуск авто знаменитих зарубіжних марок- Nissan Renault і Datsun. Більш того автоконцерн ВАЗ поставляє машинокомлеки для випуску авто «Lada» своїм дочірнім компаніям, які роздашовані, практично по всьому світу. Популярність продукції АвтоВАЗу, висока не тільки у нас. Ареал експорту автомобілів «Lada» досить широкий. Природно, найбільший потік близько 90%. автомобілів йде в країни СНД-. Але, завдяки своїм якостям і відносно невисокій вартості в порівнянні з продукцією зарубіжних автоконцернів. За підрахунками з 2010 року до країн Європи надходить 3-5% продукції АвтоВАЗу, а в деякі країни Африки і Латинської Америки-до 2%. Але, ці цифри не остаточні, і завдяки плідній співпраці з вищевказаної компанією експорт автопродукції ПАТ «АвтоВАЗ» значно зростає з кожним роком. Україна одна з тих країн, в яких автомобілі марки ВАЗ користуються особливою популярністю, завдяки своїм якостям, які описані трохи вище. Не можна не додати, що ця популярність підкріплена не тільки вартістю і експлуатаційними характеристиками автомобілів ВАЗ, але ще, що не менш важливо, доступністю автозапчастин на будь-яку модель цієї марки. Не секрет, що завдяки нашим дорогам, які в більшості випадків знаходяться в жалюгідному стані, будь-який автомобіль, і позашляховики в тому числі, вимагають постійного контролю за технічним станом. Але, деякі марки авто вимагають в разі ремонту тільки оригінальні запчастини ВАЗ, яких може не виявитися ні в автосервісах, ні, навіть, в спеціалізованих автомагазинах. І ця проблема не нова, чого не скажеш про запчастини на автомобіль «Ладу». Запчастини ВАЗ різних модифікацій не тільки доступні, але і у споживача є можливість вибору виробника автозапчастин. Як уже зазначалося, у автокомпанії АвтоВАЗ на території СНД, в тому числі і в Україні є дочірні підприємства з виробництва оригінальних автозапчастин, тому складнощів в пошуках потрібної автодеталі не повинні виникнути. Краще купувати автозапчастини на ВАЗ у компаній, які вже довели свою спроможність на нашому ринку автозапчастин. Адже такі автокомпанії здійснюють реалізацію тільки якісних автотоварів, завдяки співпраці з компаніями, виробниками не тільки автомобілів, але і оригінальних автозапчастин.

Компанія Статус-М безпосередньо має партнерські відносини з компаніями, виробниками оригінальних автозапчастин на авто марки ВАЗ різних модифікацій. Причому, автозапчастини на ВАЗ Ви у нас знайдете як окремим автоелементом будь-якої системи, так і цілим вузлом або блоком. Вартість автотовару практично порівнянна з вартістю, встановленою прямим постачальником цих автотоварів. В цьому Ви можете переконатися самі, переглянувши альтернативні варіанти на сторінках інших автокомпаній. Компанія Статус-М, завдяки наявності великого складу, має можливість реалізації автотовару оптом в найкоротші терміни після оформлення замовлення.